Strona 532 z 1202
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,320 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Witaj mylittleworld

Może to was potrzyma na duchu, znam przypadki gdzie ciąża w ogóle nie byłaby możliwa, jak np. dziewczyna z połową macicy, pan z 1 jądrem, dziewczyna która w wieku 16 lat miała wypadek - usunięcie jajnika, drugi działał na 5 % a potem przytrafił się jej jeszcze przeszczep wątroby (możliwość odrzucenia po 20 latach). Całe życie jej lekarze mówili że dzieci nie będzie mieć - i dostała depresje jak się okazało że jest w ciąży, szkoda tylko że nie zna ojca, bo hulała. Ma dziewczynkę - urodziłam mając 37 lat. Moja koleżanka z liceum starała się 6 lat, a nie zachodziła z powodu stresu przy staraniu, mają 2 dzieci. Druga starała się 2,5 i w końcu pojechała z mężem do Tunezji odpocząć od tego wszystkiego. Poszła do ginekologa jak okresu nie dostawała po 1,5 miesiąca bo myślała że to klimatyczne. Ma chyba już 2 dzieci.

Więc kurcze... może nie będzie to badanie nasienia potrzebne.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 10-10-16 o 19:12
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Ja sama sie zastanawiam po co jest ten NFZ. Lekarze prywatnie nas przyjmują a jeszcze drugi raz kasę pobierają bo przecież maja nasze pesele i tak wałeczki idą

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ! Ja jutro mam dostac @ bo to juz 24 dc bedzie . No ale pierwszy cykl z bromergonem i w 20 dc mialam owulacje w 17 dc mialam monitoring i pecherzyk 20 mm ... Ciekawa jestem co sie wydarzy. u mnie nigdy nie mialo to rożnicy czy owulacja w 17 dc czy w 13 dc miesiaczka zawsze w 24 dc .. W dodatku w tym miesiacy starania odpuszczone troche wiec wątpie że cos by wyszło.. Czy któraś z was brała Bromergon i sie cykl poprzestawiał? Bo mnie juz nawet cycki tak nie bolą jak wczesniej . Oczywiscie czuje je i sa troszeczke powiekszone no ale wczesniej to az piekły z bólu i zawsze bylam pewna ze to ciąża.. A teraz nic flaczki takie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Sysia, ja biore dostinex. Podobno lepszy... Ale kto wie
    Cycki bola nadal jakbym w ciazy byla :/
    Arwen, swietny pomysl! Moj lekarz na codzien pracuje w jednym z warszawskich publicznych szpitali, moglby mnie tam przepchnac. Bede go meczyc
    Kasiu, dzieki za to info, bede sledzila bo to zawsze jakas oszczednosc jest

Nati, mam nadzieje, ze Tobie tez sie szybko poszczesci!

Famirabelka, tyle samo co pozytywnych jest i cale mnostwo historii bez happy endu. Woec tak na prawde moze byc roznie.
    Na poczatku tez bylam nastawiona na to ze predzej czy pozniej sie uda. Juz nie jestem.
    Ale mam nadzieje, ze Tobie sie szybciej uda i nie bedziesz juz miala tego etapu zwatpienia...

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Dziewczyny, a jeszcze tak zapytam czy ktoras z Was miała HSG jajowodów ? Ile taka przyjemnosc kosztuje i ile sie czeka ? Ja mam tylko jeden jajowod i jesli do konca roku nie uda mi sie zajsc w ciaze to bede chciala próbowac HSG podobno nawet jesli sa jakies zrosty to przepchnie ... Ciekawe. No ale mnie zastanawia bo po ciazy pozamacicznej zaszłam w 2 ciąże jedna donoszona ledwie .. a druga obumarla no ale po łyzeczkowaniu podobno, nie wiem ile w tym prawdy moze pojawic sie niedroznosc

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    A co się dzieje z Mamakai2017 !! ? To ona przecież jest Matką założycielką tego wątku ! A nam uciekła !! Odezwij sie ! Brakuje mi twojej energii

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    O widzę że nas troszkę przybyło tutaj jak miło. Witaj sysia290 Mnie w tym cyklu bardzo bolą piersi od 16 dc. Jakiś koszmar. Jak będę u gina to się zapytam czy to jest normalne, że od ok dnia owu tak bolą. Wcześniej bolały mnie na 2 tyg wcześniej przed @. Ale i takie cykle miałam gdzie ból piersi bolał cały cykl od 10dc i trwał do 38dc. Więc ból piersi nie jest dla mnie wyznacznikiem żadnym. Żaden ginekolog nie ustalił również jego przyczyny.

Dziś miałam jakiś koszmar senny - śniły mi się moje komórki jajowe, które się łączyły i dzieliły. Dziwny to był sen. Ja do snów zawsze przykuwałam uwagę, bo zawsze mi się sprawdzają. Ale tu w ogóle nie mogę niczego rozgryźć. Za bardzo zagmatwane to było.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam wszystkie nowe dziewczyny! Fajnie, ze jest nas coraz więcej do wspierania sie ale mam nadzieje, ze każdej z nas szybko pójdzie

Nie wytrzymałam, wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch jak na @ i czułam, ze "leci" ze mnie ale to był tylko śluz i okresu nie dostałam. Wiec po powrocie z pracy cos mnie podkusiło i zrobiłam test... w 25 dc po południu zrobiłam test i wyszedł oczywiście negatywny... dziwny ten ból był, bo typowy na @ a termin mam na piatek. Dzisiaj z rana już nie zrobiłam, poczekam choć trochę :|

Mamakai na pewno wie, ze nam jej brakuje ale na pewni sie odezwie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Famirabelka a badalas sobie prolaktyne?
    Mouse, moze cos jest na rzeczy..

Hej. Ja ten cykl już spisałam na straty to za bardzo się nie ma czyn chwalić. Musiałam się z mężem odstresować nie chciało nam się w ogóle ostatnio przytulać ... od 14 dc do 20 dc nic zero przytulanek wieczorem trochę tv i spać. Dopiero wczoraj już nie wytrzymał. Z resztą to chyba ja bardziej nie miałam ochoty bo on to ma zawsze dzisiaj u mnie 21dc Pije inofolic dwa razy dziennie i czekam aż @przylezie. Wam kibicuje i podczytuję was trochę
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 11-10-16 o 08:06

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów