Strona 531 z 1202
Pokaż wyniki od 5,301 do 5,310 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Burzujka,

Ja od wszystkich ginow i endo mam wskazania tsh 1-1,5. Rodzinny przy ponad 4 uwazal, ze jest ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzis 27dc ale dziewczyny nie ma szans na pomylke, serio. Nie przekonujcie mnie bo wiecie, ja juz pomalu staje sie weteranka staran i znam sie na swoim cyklu bardzo dobrze. Dodatkowo mialam monit, wiec nie ma niespodzianek.
    No nic wkurza mnie tylko ze czeka mnie kolejny miesiac sporych wydatkow. Nie wiem jak dlugo nasz budzet to zniesie...
    Juz zesmy ustalili z mezem ze jak bedzie trzeba sie poddac invitro to bedziemy musieli sprzedac samochod bo nie wydolimy..
    No ale czego sie nie robi...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A na invitro bede sie decydowala juz za rok ( nie ma co dluzej czekac...) a wczesniej oczywiscie inseminacje i inne rozne badania nasienia, wrocgosc i histeroskopia. Takze z jednej strony dluga droga a z drugiej to tylko rok..!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    burzujko oczywiście życzę ci kochana żeby udało ci się przez ten rok normalnie :*
    Ale jeśli nie to dobrze, że tak postanowiliście z mężem. Walczcie i takimi sposobami. Bo warto.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Burzujko, nie łam się. Życzę ci by wam się udało, by nie trzeba było ostateczności.

Ja dziś mam również 27dc ale u mnie okresy są różnie - ten po tempkach widzę że będzie jednak 31 dni. Długość cyklu nieregularnego wyliczyłam po dniu owu (skok tempki) i wyszło mi 17+14=31 max. Te 14 w III fazie mam stałe. Więc jedynie owu się przesuwa - w tym cyklu była 15 dnia a nie 17. Tyle się dowiedziałam o sobie poprzez tempki. Wczesniej to nigdy nie wiedziałam nawet kiedy @ będzie, takie mam nieregularne.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Słyszałam, że tak niektórzy robią, ale wg mnie to są sadyści. Powiedz, że ginekolog Ci kazał przyjść, bo wynik jest za duzy i mogą być problemy z zajęsciem w ciążę. Przede wszystkim powiedz, że się starasz o dziecko. Jak nie da to idź do innego. Ja dostałam letrox przy pierwszym wyniku 3,74, nie przekroczyłam normy, ale lekarz mówił, że dla naszego wieku to i tak za wysoki wynik.
    Tak tez powiem ale u mnie dodatkowo endo jest ginekologiem to może tez inaczej podejdzie. Udało mi sie na czwartek ale muszę jechać 60 km bo w moim mieście dopiero na grudzień był szła zaznaczę ze prywatnie bo inaczej to w ogóle lipa

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Zastanawiam się po co nam ten cały NFZ jak i tak jak trzeba to trzeba chodzić prywatnie.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burzujka, koszty sa masakryczne, trzymam kciuki, zeby obeszlo sie bez in vitro. Popytaj swojego lekarza czy nie moze wyslac Cie na histero na kase - nalezy Ci sie jak psu buda. Ja lecze sie prywatnie, a moja lekarka zrobila mi histro na kase 2 razy w prywatnym szpitaly w ktorym tez pracuje. Pytaj i jeszcze raz pytaj. A co do badan nasienia - kolezanka sledzi internet, czesto w klinikach sa darmowe badania albo mocno przecenione i reklamuja sie w necie.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    W klinice bocian podobno robią badania nasienia za darmo. Jest ich kilka w Polsce. Może akurat masz jakiś blisko.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

dziewczyny jestem nowa 3 miesiąc starań o rodzeństwo i ciszaa czy jest tu jakaś już mama starająca się o rodzeństwo ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów