Strona 530 z 1202
Pokaż wyniki od 5,291 do 5,300 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

karolinabrn to chyba zależy od organizmu kobiety, jak reaguje na tabletki i czy TSH spada (przy niedoczynności). Najpierw zbij ten wynik, poza tym starać się też z tym możesz. Wiele kobiet nie wie o swoich dolegliwościach a w ciążę normalnie zachodzą.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    karolinabrn to chyba zależy od organizmu kobiety, jak reaguje na tabletki i czy TSH spada (przy niedoczynności). Najpierw zbij ten wynik, poza tym starać się też z tym możesz. Wiele kobiet nie wie o swoich dolegliwościach a w ciążę normalnie zachodzą.
    Udało mi sie umówić na wizytę w czwartek. Ciekawe co mi ten lekarz powie. Słyszałam ze jeśli mój wynik nie przekracza normy to lekarze nie chcą dawać tabletek zeby zbijać wynik. Jeszcze dostałam dziś @ i tak sie dziś paskudnie czuje ze nie chce mi sie nic robić a zaraz muszę jechać do pracy. Chyba tam dziś umrę.

Cytat Zamieszczone przez karolinabrn Zobacz posta
    Udało mi sie umówić na wizytę w czwartek. Ciekawe co mi ten lekarz powie. Słyszałam ze jeśli mój wynik nie przekracza normy to lekarze nie chcą dawać tabletek zeby zbijać wynik. Jeszcze dostałam dziś @ i tak sie dziś paskudnie czuje ze nie chce mi sie nic robić a zaraz muszę jechać do pracy. Chyba tam dziś umrę.
    ja tak jak pisałam miałam w sierpniu TSH 2,75 i od razu dała mi Euthyrox n25, za jakieś 2 tyg będę powtarzać badanie i wtedy zobaczy, czy ta dawka jest dla mnie wystarczająca. Ogólnie powiedziała, że gdybym nie starała się o ciążę, to tak by to zostawiła, jedynie kontrolować, ale w moim wypadku chce zbić do 1.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Test czulosc 10 jedna kreska..:/
    Czekam na @ nie menda w koncu przyjdzie.:/

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Przykro mi. Może za wcześnie zrobiłaś test? Czasem w dniu spodziewanej @ nie wychodzi, bo za wcześnie. Dlatego ja czekam do 2-3 dni po. Teraz pewnie poczekam z testem do soboty. Daj znać kiedy i po ilu dniach przyjdzie @ Czy mierzysz sobie tempki? Jeśli nie to możesz się tym wspomóc - zawsze to ważne info dla lekarza.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 10-10-16 o 14:17
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Cytat Zamieszczone przez karolinabrn Zobacz posta
    Słyszałam, że tak niektórzy robią, ale wg mnie to są sadyści. Powiedz, że ginekolog Ci kazał przyjść, bo wynik jest za duzy i mogą być problemy z zajęsciem w ciążę. Przede wszystkim powiedz, że się starasz o dziecko. Jak nie da to idź do innego. Ja dostałam letrox przy pierwszym wyniku 3,74, nie przekroczyłam normy, ale lekarz mówił, że dla naszego wieku to i tak za wysoki wynik.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Test czulosc 10 jedna kreska..:/
    Czekam na @ nie menda w koncu przyjdzie.:/
    A dzisiaj miała być @? Czy się spóźnia?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Napisz, bo ja też jestem ciekawa w którym dniu cyklu zrobiłaś test?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka przykro mi ja miałam tak wczoraj...niestety jedna kreska.

Dzisiaj miała @ przyjść i nie przychodzi na razie. Chociaż bolał mnie brzuch jak na @. I mam mokro tam.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    ann ja też dostałam euthyrox. Niby tsh miałam w normie natomiast dla kobiet starających się o dziecko to za dużo. Mi doktor powiedziała że mam mieć mniej niż 2.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów