Strona 53 z 1202
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    kurczę dziewczyny tylko ja tu nie zamężna? my prawie 3 lata razem jako para a 11 lat się znamy. Mój M jest trochę po przejściach, aleee...to nie miejsce na to
    Fajnie, że już macie to za sobą że wiecie już że to ten jedyny na całe życie

ciekawe która z nas teraz "zaciąży"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    ja z mężem juz 9,5 roku a we wrześniu minie 6 lat po ślubie:-) kurcze miesiączki mam w miarę regularne co 28 dni a tym razem dostałam po 32 i kiedy teraz będzie owulacja ehhh i bądź tu mądry. Jutro wracamy z mężem do Niemiec na 2,5 miesiąca i liczę na to,że w końcu coś zmajstrujemy :-)

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    oj to my chyba najmłodsi "stażem" bo 8 miesięcy po ślubie a znamy się niecałe 3 lata

hej dziewczynki, nie odzywałam się bo nie miałam jakoś sił na to @ przyszła, dziś już 3 dzień! popłakałam się jak głupia ale nie teraz to następny cykl

ja z moim mężem jesteśmy razem 10 lat razem i w tym roku w grudniu 7 lat po ślubie

Hej u mnie 34 dc test negatywny, co prawda brak okresu ale juz nie licze na ciaze w tym cyklu, tylko wyczekuje miesiaczki by zaczac nowy cykl. W tamtym cyklu 28 dni w tym 34 i cisza ... Nic nie mozna wyliczyc

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    papaja ja zazwyczaj miałam cykle 29-30 dni a ostatni się wydłużył do 41 dlatego zamówiłam paski owu i robiłam je codziennie żeby wiedzieć co i jak .... i jest 19 dc i tylko cień drugiej kreski... tydzień temu była trochę bardziej widoczna ale dalej jaśniejsza niż być powinna, a potem zaczęła "znikać" :/

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    papaja ja zazwyczaj miałam cykle 29-30 dni a ostatni się wydłużył do 41 dlatego zamówiłam paski owu i robiłam je codziennie żeby wiedzieć co i jak .... i jest 19 dc i tylko cień drugiej kreski... tydzień temu była trochę bardziej widoczna ale dalej jaśniejsza niż być powinna, a potem zaczęła "znikać" :/
    Zuzylam 25 testów. Testowalam się od 9dc, skończyłam 21dc i nic. Najciemniejsza kreska była 19dc ale i tak nie była choć trochę tak ciemna jak kontrolna. Wszystkie inne oznaki owulacji mialam. No nic. Został mi teoretycznie tydzień do okresu. Zobaczymy co test pokaze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    sofia głowa do góry! następny cykl należy do ciebie
    paatryszka aguska właśnie dlatego nie używam testów owulacyjnych...chyba bym zwariowała gdybym codzienne przez jakiś czas te testy robiła.. to nie na moje nerwy :P
    papaja może jeszcze nic straconego może @ się nie pojawi

Patryszka no to ciekawe jak by u mnie wyszło. Ja odczuwam owulację a przynajmniej tak mi się wydaje ... i narazie nie chciałam kupować tych testów.
    Nati praktycznie jeszcze może nie nadejść ale już się nie łudze bo zawsze jest to samo. Poza tym w 34 dc byłaby chociaż słaba kreska z porannego także raczej nic z tego bolał mnie brzuch jak na okres a teraz ani miesiączki ani testu na plus ani boli ... to sobie poczekam na wredote

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witajcie Dziewczęta

Witam się po dłuższej nieobecności Komunia mojej pierworodnej się udała. Pogoda była wymarzona, a goście zadowoleni z przyjęcia Mój żołądek po tych wszystkich stresach dopiero teraz wraca do swoich normalnych funkcji.
    @ skonczył mi się w zeszłym tygodniu. Trwał aż 9 dni (zazwyczaj konczy sie po 5-6 dniach), teraz czuję, że owu zbliża się wielkimi krokami.
    My jesteśmy razem od 14 lat, a w sierpniu będziemy obchodzić 9 rocznicę ślubu tak że też staż mamy niezły czas zleciał jak jeden dzień, nie wiadomo kiedy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów