Strona 526 z 1202
Pokaż wyniki od 5,251 do 5,260 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

A jak szlyscie do endo to jakie badania musialyscie mieć zrobione ? Bo chce porobić przed wizyta wcześniej bo nie chce zeby mi sie to potem odwlekło w czasie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati oraz dla innych wklejam link do rego co czytalam dzis rano:
    https://mlodytata.pl/parenting/wrogi...rodzicielstwa/

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dzięki, za link, przeczytałam. Też podtrzymuję pytanie karolinabrn. Też jestem ciekawa, by owe badania mieć bo wtedy wiem o czym z lekarzem gadać.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Ann, strasznie mi przykro boli na pewno. Niby wynik na papierze, a serce peka.

Kasia, oszczedzaj sie. Ja miewalam fatalne bole kilka, kilkanascie dni po zabiegu. Niby wszystko juz bylo ok, a tu nagle sie zwijalam z bolu. Pewnego dnia nawet pojevhalam na kontrole awaryjnie, bo panicznie sie balam, ze cos skiepscili w szpitalu. Lekarz zbadal, stwierdzil, ze ok i cialo ma prawo wracac do siebie dluzej. Nerwy tez robia swoje. Po wizyvie minelo jak reka odjal - tego Tobie zycze.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Endokrynolog - tsh, ft3 ft4 i antyTPO. Z takimi ja szlam do lekarza.

burzujka ma rację, najważniejsze są te badania. Na kontrolę chodzę tylko teraz z tsh, a też robilam te 4 podstawowe.

To tylko te ft3 i 4 muszę zrobić bo resztę mam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Cichoń nie zgodziłam się na podanie tabletek. Nie chciałam tego przeciągać. Chcialam jak najszybciej wyjść ze szpitala. Ostatnim razem jak miałam tabletki to potem nic mnie nie bolało. Domyślam się ze to przez to. Ale celowo nie zgodziłam się na tabletki tylko zażądała od razu zabiegu. Może źle zrobiłam ale trudno. Wolałam tak dla lepszego samopoczucia psychicznego.
    Rozumiem Cię doskonale. Ja czekałam w szpitalu prawie tydzień, aż coś ruszy i będę mogli zrobić zabieg. Prosiłam, aby bez wcześniejszego poronienia zrobili mi zabieg, ale wszyscy mi odmawiali. Zasłaniali się tym, że takie mają procedury. To był najgorszy czas, bo musiałam siedzieć w szpitalu tyle czasu, żeby urodzić dziecko, które nie żyje, a nie mogłam być z dzieckiem, które było w domu i czekało na mnie.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    U mnie ten cykl stracony. Z monitoringu wyszło, że pęcherzyk niewiele urósł. Teraz czekam na miesiączkę. Ale powiem Wam, że jakoś tak na luzie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Rozumiem Cię doskonale. Ja czekałam w szpitalu prawie tydzień, aż coś ruszy i będę mogli zrobić zabieg. Prosiłam, aby bez wcześniejszego poronienia zrobili mi zabieg, ale wszyscy mi odmawiali. Zasłaniali się tym, że takie mają procedury. To był najgorszy czas, bo musiałam siedzieć w szpitalu tyle czasu, żeby urodzić dziecko, które nie żyje, a nie mogłam być z dzieckiem, które było w domu i czekało na mnie.
    Ale to jest okropne. Mi powiedzieli że to pacjent decyduje jakie leczenie będzie podejmowane. Oczywiście musiałam podpisać papierek ze świadomie decyduje się na zabieg bez tabletek ale tak wolałam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów