Strona 525 z 1202
Pokaż wyniki od 5,241 do 5,250 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    udanych zakupów
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    U mnie wyjazd , jesteśmy na dworcu, jedziemy 600 km na chrzciny. Pamiętacie, jak Wam mówiłam o bratanku męża, co się urodził w czerwcu jako wcześniak? Chłopak ma już 6 kg. Miłego weekendu dziewczyny!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A u nas slonce wyszlo
    My dzis spedzamy dzien w lozku, len nas ogarnal. Za to jutro bede caly dzien poza domem..:/
    Czy ktoras z osob na naszym forum miala badz robila sobie badanie na wrogosc sluzu?
    Natknelam sie dzis na artykul o tym i chyba dopisze to sobie do mojego planu dzialania...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oo Cosima, to intensywny weekend
    Baw sie dobrze i wyprzytulaj waszego bratanka!

O mnie
    Pierwsze słyszę o wrogości śluzu. Generalnie ja tworzę listę badań, które powinien mi zrobić lekarz i mam nadzieję że będzie bardziej komunikatywny niż poprzednia pani gin. Dziwny mam ten cykl w ogóle. A czy któraś z was mierzy sobie temperaturę?
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    witaj w naszym gronie Famirabelka

cosima fajnie masz. Też bym chciała gdzieś w daleką podróż sobie pojechać. Żeby nie myśleć o tym wszystkim. Uciec troszkę od trosk i zmartwień. Udanego wyjazdu

burzujka ja nic nie słyszałam o tym. Ale w wolnej chwili poczytam co to takiego.

mnie przez te nerwy czy dostanę @ czy nie żołądek boli od rana... ja sobie badam szyjkę macicy i mam ją wysoko i twardą.

O mnie
    Witajcie! Ja jakoś nie za bardzo umiem badać swoją szyjkę. Jakoś tak boję się że zrobię sobie krzywdę podczas badania i to odpuszczam. Nati89 - kiedy powinnaś dostać @? czy masz jakiś dzień spóźnienia? Nie denerwuj się, choć łatwo mówić, też się dziś zdenerwowałam jak mi tempka z 36.98 na 36.90 spadła. Też chcę gdzieś pojechać. My nawet w podróż poślubną nigdzie nie pojechaliśmy bo kasy nie było.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 08-10-16 o 11:47
    jestem w pierwszej ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Ann ! Bardzo mi przykro . A mam pytanie czy badalas sobie progesteron ? Bo to jest częstym powodem do takich niepowodzeń . Moja koleżanka tez kiedyś tak miała ale u niej problem był taki ze była niezgodność krwi pomiędzy nią a jej partnerem coś tam nie grało . Chciała jechać i rozszerzyć badania bo w ciąże zachodziła ale dochodziło do samoistnego poronienia facet ja zostawił bo miał gdzieś badania ona już nie walczyła o związek tylko po kilku latach zmieniła faceta i zaszła . Oczywiście ja nie mowię żebyś faceta zmieniała o nie nie nie! Tylko podpytaj lekarza co może powodować takie poronienia bo z tego co mi się wydaje to u Ciebie nie pierwszy raz . Zbadaj hormony prolaktyne tsh ft3 i ft4 może tam leży problem bo wystarczy ze jeden hormon nie gra tak jak powinien a zaraz wszystkie się rozstrajaj.
    Badałam progesteron pierwszy raz właśnie w tym cyklu i wyszło 9,8 i zaczęłam brać luteinę, ale dopiero od 22 dnia. Nie wiem, czy jakbym brała zaraz po owu, czy byłoby lepiej, czy nie. Wszystkie inne hormony mam ok. Jedynie TSH w sierpniu 2,75 ale na to mam euthyrox i koniec października mam powtórzyć badanie. Jeśli chodzi o krew to mamy konflikt serologiczny, ale to podobno nie ma żadnego wpływu. Pójdę teraz na wizytę przed następną owu to zobaczymy co powie.

Kasia przytulam i życzę żeby te bóle szybko minęły ;*

Cosima, udanej imprezki ;*

Ja dzisiaj na panieński idę... najchętniej to zaszyłabym się pod kołdrą na cały dzień.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Według obliczeń @ powinnam mieć w poniedziałek. Jutro po raz drugi testuje.

O mnie
    Wiem, że nie możesz się doczekać 2 kresek, ale skoro termin @ na poniedziałek, to wytrzymaj do poniedziałku. Ja mam termin najwcześniej na 14.10, bo mam nieregularne. Ale tak jak widzę po owu to będzie 31 cykl. więc poczekam jeszcze tak z dwa-trzy dni po spodziewanej @ i będę zabierać się do testowana. Nie ma co wcześniej. Są wtedy większe rozczarowania. A i daj znać co i jak, życzę ci 2 kresek, jak wyjdzie ci test to może i ja się skuszę o wcześniejsze testowanie.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 08-10-16 o 12:08
    jestem w pierwszej ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów