Strona 523 z 1202
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,230 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Witaj ann89 przetrzymasz @ i zaczniesz kolejny cykl. Chyba też ustawię podobną informację z ilością nieudanych cykli w o mnie. Tylko że mi się owe informacje nie wyświetlają.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 07-10-16 o 19:24

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ann... Oby@ szybko przyszedl i szybko odszedl...:*

Famirabelka czesc

No ja sie strasznie załamałam w poniedziałek zacznę dzwonić po przychodniach

O mnie
    Hejka burzujka.
    karolinabrn - wiem okropnie męczące są te przychodnie NFZ. Ja biegam również a i zdarza się że przez telefon to powiedzą zupełnie co innego. A może taka wizyta thc będzie prywatnie tańsza niż ginekologiczna i szybciej ci pomogą? Może warto dowiedzieć się ile by kosztowała? Poza tym przynajmniej wiesz jaka jest przyczyna że nie możesz zajść. Ja swojej poza późnym wiekiem to nie znam.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 07-10-16 o 19:37
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No ja teraz strasznie cierpię z powodu bólu brzucha po tym ostatnim zabiegu. W środę było ok a wczoraj i dziś to normalnie zwijam się z bólu momentami. Dobrze ze jestem we wtorek umówiona u mojego gina to sprawdzi czy mnie dobrze wyczyscili... I boli mnie czasami krocze podczas siusiania. Niewiem co ona mi tam robiła...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Kasi_88 - współczuję bardzo. Będę trzymać kciuki za twoje zdrówko by jednak okazało się że tak boleć powinno. W końcu to zabieg był, a każdy zabieg to ingerencja.
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    No ja teraz strasznie cierpię z powodu bólu brzucha po tym ostatnim zabiegu. W środę było ok a wczoraj i dziś to normalnie zwijam się z bólu momentami. Dobrze ze jestem we wtorek umówiona u mojego gina to sprawdzi czy mnie dobrze wyczyscili... I boli mnie czasami krocze podczas siusiania. Niewiem co ona mi tam robiła...
    Kasiu a musiałaś wcześniej urodzić dziecko? Bo ja tak miałam i dopiero potem czyszczenie. Podobno jak trzeba najpierw urodzić to musi się zrobić rozwarcie i wtedy nie muszą mechanicznie rozszerzać szyjki do czyszczenia. Mnie po łyżeczkowniu nic nie bolało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jaka to niesprawiedliwość jest. Te kobitki które pragną dziecka nie mogą go mieć, a te które go nie chcą - wiadoma kolej rzeczy. A może wiecie dziewczyny jakie badania powinien zrobić lekarz na pierwszej wizycie u gina, u której informujesz że od dłuższego czasu starasz się o dziecko? Bo wołałabym być przygotowana na takie pytanie. Zwłaszcza że jestem 35+ i mam wrażenie że lekarze mnie zbywają.
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Kasiu a musiałaś wcześniej urodzić dziecko? Bo ja tak miałam i dopiero potem czyszczenie. Podobno jak trzeba najpierw urodzić to musi się zrobić rozwarcie i wtedy nie muszą mechanicznie rozszerzać szyjki do czyszczenia. Mnie po łyżeczkowniu nic nie bolało
    Cichoń nie zgodziłam się na podanie tabletek. Nie chciałam tego przeciągać. Chcialam jak najszybciej wyjść ze szpitala. Ostatnim razem jak miałam tabletki to potem nic mnie nie bolało. Domyślam się ze to przez to. Ale celowo nie zgodziłam się na tabletki tylko zażądała od razu zabiegu. Może źle zrobiłam ale trudno. Wolałam tak dla lepszego samopoczucia psychicznego.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Kasia_88 - bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie o tym czytałam, ale podobno jak szyjka pęknie to właśnie tak dziewczyny opisują jako ból brzucha. Czasem przy porodach naturalnych jak szyjka pęknie i lekarze nie poinformują cie - to myślisz że tak powinno być i to tak boli. Gdzieś o tym zjawisku pisała jakaś dziewczyna w necie. Ale kasia_88 - odpoczywaj, nie nadwyrężaj się i staraj się zrelaksować. Wiem że trudno jak się nigdy tego nie przeżyło mówić takie rzeczy - ale będę myślała za ciebie pozytywnie, OK?
    jestem w pierwszej ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów