Strona 522 z 1202
Pokaż wyniki od 5,211 do 5,220 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    karolinabrn jestem w takiej samej sytuacji jak ty. @ powinnam dostać w poniedziałek. Jeszcze raz testować będę w niedziele rano..

ann ja też ściskam mocno... :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kurcze Ann... strasznie mi przykro... wiem co teraz czujesz. Przytulam Cię mocno :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej ja też staram się i w tym roku na pewno nie urodzę już Staram się drugi cykl, pierwszy maluch. @ powinna być za 7 dni. Generalnie nie mam żadnych objawów wskazujących na to że się udało. Piersi okropnie bolą, ale to zawsze bolały cały prawie cykl, więc to żaden objaw.

Szukam ginekologa w swoim mieście i nie mogę znaleźć. Byłam już w 4 przychodniach i lipa. W jednej (salve) zrobiono mi cytologie - więc będę odbierać wyniki z stamtąd (czekam na nie miesiąc). Dziś zapisałam się w kolejnej - tym razem lekarze prowadzący ciąże (panowie) pracują w szpitalu.

Chodzę na NFZ - prywatnie mnie nie stać.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 07-10-16 o 17:09

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    ann, bardzo mi przykro, przytulam mocno i ściskam gorąco!!!

Famirabelka, witamy Cię na naszym wątku. Życzę powodzenia!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ann przykro mi; ( ściskam

O mnie
    eh, mam nadzieję że się uda. Czasem to nie mam nawet jak się wygadać i komu. Jeśli nie uda mi się zajść do 4.11 (wizyta) to robię badania szczegółowe.Ann, ściskam cię mocno, głowa do góry. Postaraj się nie stresować.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 07-10-16 o 17:33

Dziś byłam powtórzyć przed praca tsh bo mi coś sie zle wydawało, i dziś wynik wyszedł 4,14 (normy 0,27 - 4,20 ) ciocia mi powiedziała ze tam sie mylą gdzie byłam wiec dl pewności zrobiłam a te 17 zł mnie nie zbawi. Wiec : wszystkie inne wyniki są okej tylko to dziadostwo. Muszę sie zapisać do endokrynologa i zawiesić starania bo i tak nic z tego nie bedzie a zacząć spokojnie możemy w listopadzie. I do niego zadzwonić mam koło stycznia lutego jak juz coś będe wiedzieć jak sprawy z tym endo. Jestem załamana myślałam ze to może juz

Poza tym powiedział ze wszystkie inne wyniki bardzo dobrze i cytologia tez okej. Na usg wszystko bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez karolinabrn ; 07-10-16 o 17:44

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No właśnie ja byłam u lekarki, to mi tylko cytologię zrobiła. Powiedziała że mam przyjść jak okresu nie dostanę. Więc zmieniam lekarkę, bo powinna mi zrobić usg jajników i pochwy oraz badania inne (jestem 35+) jak się nie uda do następnej wizyty to będę krzyczeć by zrobili mi te badania, co mi się należą. Będzie dobrze, będą dziewczyny na naszych testach 2 kreski.

karolinabrn koniecznie idź z tymi wynikami, bo są za wysokie. Co to za laboratorium gdzie się mylą?

dzięki Dziewczyny ;* teraz czeka mnie bolesna @, więc bez tabletek się nie obejdzie

Famirabelka witaj,
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów