Strona 521 z 1199
Pokaż wyniki od 5,201 do 5,210 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No tak do końca wyluzowana to chyba jednak nie byłaś
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    to ja za wizytę płacę u tego nowego gin 300zł i od maja 2016r. chodzę co miesiąc. Jak mnie przyjmuje bez kolejki w celu kontroli jakiejś, to nic nie bierze. Drogo, ale jeśli zajdę w ciążę, to warto. Nie szkoda mi tych pieniędzy. U poprzedniego płaciłam 100zł, z cytologią 130zł, ale nie widziałam postępów.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ja płacę 150zl i nie wiem czy to drogo, wydaje mi się, że to normalna cena. Mamakai nie zawsze jeest tak jak chcemy, a stres tylko pogarsza sytuację. Szkoda, że tak reagujecie na ten brak owu.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja płacę 160 zł za wizytę w Poznaniu. Z badaniem i usg. Za 3-4 monitoring w cyklu 90 zł.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No ja tez gruby hajs place. Ale nie zaluje ani zlotowki.
    250 za wizyte a sam monit 150. Na szxzescie jak ide konsultowac tylko wyniki, bez badania czy usg nie place nic
    Mamakai serio, tez sie mnie wydaje ze jednak sie troche spielas... poza tym cykle bezowulacyjne sie zdarzaja niestety. A z drugiej strony, moje pierwsze dwa cykle staran po poronieniu byly najgorsze i najgorzej je znosilam bo tez sie mi wydawalo ze odrazu sie uda (w poroniona ciaze zaszlam odrazu). Potem jakos juz mniej nadzieji sie ma...

Ja placilam 150zł + dodatki czyli np Cytologia. Teraz wróciłam do Starego giną w okolicy i płace 100 za podstawę, bo nie jest mi potrzebny specjalista od niepłodności.

beta spadła do 15 ;(
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Ja płacę 150zl i nie wiem czy to drogo, wydaje mi się, że to normalna cena. Mamakai nie zawsze jeest tak jak chcemy, a stres tylko pogarsza sytuację. Szkoda, że tak reagujecie na ten brak owu.

Kurczę No właśnie nie testowałam bo zapomniałam rano wiec zrobię to jutro rano, mam wolne wiec na spokojnie, jakby coś to @ ma przyjechać w poniedziałek. Właśnie czekam u lekarza, dwie kobiety przede mną. Ciekawe czego sie ciekawego dowiem.

Ja płace 100 zł z cytologia i usg ale jestem u nowego lekarza wiec ciekawe czy tyle samo weźmie za druga wizytę czy mniej. Za 40 min sie pewnie dowiem

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    beta spadła do 15 ;(
    Jeny.... ;(
    Przytulam :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów