Strona 520 z 1202
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,200 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Do tego czasu kazał mi pić inofolic. Podejrzewam że to nic nie da i się wcześniej u niego na tym monitoringu pojawię. Jakoś ten optymizm ze mnie ulecial. Dzisiaj dopiero 17 dc. Jeszcze ponad dwa tygodnie będę czekać na okres jak nie dłużej...

2. dzieckozakupy.pl
    Mamakai, inofolic daje super efekty wiec warto brac. Natomiast monitoring za 5 miesiecy? Dla mnire strata czasu na stresy i zastanawianie sie czy owu byla. Kazdej zdrowej kobiecie moze zdarzyc sie cykl bez owu i to nie znaczy, ze cos jest nie tak. Ale z kolei ja sama po cyklu bez owu bylam 2 razy na monitoringu, zeby sie uspokoic, bo mialam obawy czy owu jest - lekarze robili monit, tlumaczyli co i jal i tyle. Zreszta place to wymagam i wybieram lekarza, ktory dziala na moja korzysc

Arwen napewno tego lekarza nie zmienię bo jestem z niego zadowolona. Powiedział że jestem młoda i mam czas żeby się ten jeden cykl jeszcze niczym nie wspomagać a od przyszłego zacząć pić ten inofolic ale mnie szkoda czasu właściwie więc już go pije ( po 2 saszetki dziennie ponoć lepiej działa ) powiedział że jak ten inofolic nic nam nie pomoże to kazał przyjść na monitoring zobaczy czy owu wróciła i jak coś to da wtedy leki. No nic. Optymizm może mi wróci od przyszłego cyklu. Narazie trwa ten i ani ja ani mąż na przytulanki nie mamy ochoty.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz .. czemu u mojego gina takie pustki. :/ do tej pory jakieś kolejki były a ostatnio z dnia na dzień się zapisałam i wchodzę do gabinetu a tu tylko oprócz mojej 2 karty leżą więc w sumie 3 pacjentki. Nie wiem może to kwestia ceny? Za samą wizytę płaciłam 120 z cytologia 150 zł więc może to kwestia finansowa ze mniej pacjentek. W ogóle remont zrobił wstawił nowe usg itd. Wiem że chłop się musi odbić po tym remoncie dlatego jest droższy mnie to nie przeszkadza ale może innym ...

Hmmm ja bym może wpisała w Google i poczytala opinie innych, może faktycznie to kwestia ceny a może cos innego jest na rzeczy?

Właśnie czytałam i trochę się skarżą na cenę. Jak na częstochowskie realia to droga wizyta jednak...

Czyli jesteś w dobrych rękach
    Mimo wszystko wcześniej zawitalabym na monitoring i dalej sie starła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mamakai musisz koniecznie wyluzować. Postarać się tym nie stresować. To dopiero (chociaż wiem ze dla Ciebie to az) drugi cykl. Nie pomyślałas ze może to przez Twoje nerwy owu się zatrzymała? Musisz nauczyć się cierpliwości. Wiem ze to trudne ale ja np się już tego nauczyłam. Nie myśl o tym i postaraj się w kolejnym cyklu wyluzować. Na pewno się nie załamuj. Myśl pozytywnie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja swojemu ginowi za każdą wizytę place 150 zł. A we wrześniu byłam u niego co tydzień. A mój gin przyjmuje w małej miejscowości.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu akurat jeśli o wyluzowanie chodzi to nie miałam z tym problemu. Pierwszy cykl podchodziłam spokojnie. Drugi do wizyty też ale jak mi pow że nie ma owu to się zestresowałam i wkurzyłam dopiero... no nic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów