Strona 52 z 1202
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No a my jestesmy ze soba 9 lat! Szmat czasu nie wiem kiedy zlecialo.... Natomiast hajtnelismy sie 1,5 roku temu i ja czuje roznice ciezko ja okreslic slowami, ale jest, na plus. Takze polecam
    Szczegolnie nasz slub na ktorym byli tylko swiadkowie i my

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    My ze sobą 10 lat a po ślubie w lipcu będzie 4. A zmieniło się dużo rzeczy, jedne na +, inne na -, ale nie zaluje

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    My jestesmy razem 13 lat a dzisiaj akurat swietujemy 6 rocznice slubu
    [*]Gabrysia 16tc

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Karolcia to gratulacje 13 lat to ładnie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oo Karolcia, wygralas
    Gratulacje!

A ja jeszcze nie zdarzylam do konca wziac dupka a juz plamie takze ostatni cykl uwazam za zmarnowany niestety. Nie wiem tylko czy ejszczre jutro brac tego dupka czy sobie darowac.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    No to widzę dziewczyny, że zgrałyśmy się - my mamy 4 lata po ślubie we wrześniu, choć zachowując poprawność powinnam liczyć od stycznia, bo wtedy mieliśmy cywilny (zaliczyliśmy w jednym roku dwie imprezy , ale dla mnie najważniejsza data to ta przed ołtarzem A przed ślubem byliśmy 3 - w sumie nie długo, ale jakoś wiedziałam, że to TEN I bardzo się cieszę, bo miałam takie byłego faceta, że masakra...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gratuluję przeprowadzki
    Od momentu poznania mojego męża do oświadczyn upłynął trochę ponad rok. 9 miesięcy byliśmy narzeczonymi. We wrześniu minie 2 lata odkąd jesteśmy małżeństwem. U nas sakrament małżeństwa obrócił życie o 180 stopni
    Trzymam kciuki za testujące

Widzę że 2012 r był owocny w śluby My 25 grudnia mieliśmy ślub - taka ładna, dobrze kojarzaca się data

Madzia, mój poprzedni to też kreatyn jakich mało.... :/ a ja następna "mądra" :/ że tyle czasu z nim byłam. Ale nie umiałam tego zakończyć. taki trochę chory związek. Ale jak to ktoś kiedyś powiedział "recepta na udany związek? odpowiednio nieudany poprzedni.. ". I coś w tym jest. bo teraz doceniam co mam i od początku wiedziałam czego chce od faceta i związku

a my ze sobą byliśmy niecałe 7lat zanim wzięliśmy ślub, a teraz we wrześniu będą 3lata po ślubie. Także już prawie 10 lat razem
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów