Strona 514 z 1202
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,140 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Kasia ale szybko Cię wypuścili. Ja leżałam prawie tydzień. Jak widać każdy szpital ma swoje reguły.
    No tutaj po dwóch godz od zabiegu wypuszczają jaj się dobrze czujesz. Także to jest super.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Kasiu, dzielna dziewczyna z Ciebie. Szkoda, ze musiaz przez to przevhodziv, ale los doswiadcza najsilniejszych.

Cichon, na tez wyvhodzilam tego samego dni lub zaraz kolejnego jak zabieg mialam o 21

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja wyszlam na drugi dzien bo zabieg mialam w nocy.

Dziewczyny powiedzcie mi bo mi z glowy wylecialo, krew na progesteron trzeba na czczo pobierac czy nie koniecznie?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    a miała któraś z Was badaną drożność jajowodów?

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    nati89 , trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze testowanie!

Nati, dziękuję i również trzymam mocno kciuki za Ciebie :*

Burzujka, jak tam ? Ja już krew oddałam do badania... teraz pozostaje czekać. Co do Progesteronu, to ja dawałam na czczo, ale w sumie nie wiem czy to konieczne, więc Ci niestety nie pomogę. Trzymam kciuki za łądny wynik bety ;*

Kasia, przytulam mocno :*

Mamakai, będzie dobrze. Nie możesz tak do tego podchodzić, bo tylko sobie utrudniasz zajście w ciążę - wiem, że nie jest łatwo, bo sama tak robiłam, ale z czasem zauważyłam, że to tylko pogarsza sytuacje. Jak to mi napisałaś "cycki do góry" i będzie dobrze! ;-)
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ann to kiedy wyniki?
    Tez zaciskam kciuki!
    Ja dzis od rana w pracy... Bede mogla pojechac kolo 13 i na wszelki wypadek od sniadania nic nie bede jesc...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    wyniki dopiero ok 21:00.

Mój pies mnie dzisiaj pół nocy lizał po uchu :P nie wyspałam się przez tego małego robaka.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mamakai, będzie dobrze. Nie możesz tak do tego podchodzić, bo tylko sobie utrudniasz zajście w ciążę - wiem, że nie jest łatwo, bo sama tak robiłam, ale z czasem zauważyłam, że to tylko pogarsza sytuacje. Jak to mi napisałaś "cycki do góry" i będzie dobrze! ;-)[/QUOTE]

Dzięki. Załamana jestem trochę. Do tej pory mąż cisnął i ja sir z niego nabijalam ale jak wczoraj po tej wizycie mu powiedziałam to samej mnie dobił jego nastrój. Cholera nie wiedzialam że to będzie takie trudne to staranie. Oby się w przyszłym cyklu udało

Niestety nie wszystko zawsze idze po naszej myśli.... wszystko się ułoży

Burzujka, a Ty o której masz mieć wyniki ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów