Strona 512 z 1202
Pokaż wyniki od 5,111 do 5,120 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja juz w domu po zabiegu. Na szczęście było minęło.

Na oddziale była ze mną dziewczyna w ciąży. Lekarze ja strasznie nastraszyli. Szkoda mi jej było okropnie. 6tc według OM. lekarze od razu stwierdzili ze nic z tego. Położyli ja na oddział z zamiarem zabiegu bo za mały zarodek na ten tydzień a zresztą jeszcze wczoraj nic nie było widać. Dziewczyna załamana. Nie dziwie się. Ale nie pomyśleli ze może po prostu owu się przesunęła czy coś. Zrobili jej wczoraj betę dziś i jutro mają zrobić. Beta z wczoraj 6000 a z dziś 9000 według mnie wszystko jest ok. Jutro juz powinna mieć 12000 czy dwa razy tyle co wczoraj. Według mnie wczesna ciąża. Może młodsza niż według OM. Lekarka nawet ja nastraszyla ze to może być pozamaciczna. Powiedziałam jej co myślę na ten temat i co ja uważam. Mam nadzieje ze się trochę uspokoiła.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Ja po wizycie. Cykl bezowulacyjny. Mam się nie nastawiać. Dał mi inofem od następnego cyklu mam zacząć brac ale może jeszcze w tym zacząć?

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasia trochę dziwne ze taka wysoka beta a nic nie widać. Może pozamaciczna czy coś i dlatego ją położyli.
    Dobrze ze u Ciebie juz po wszystkim
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 04-10-16 o 18:06

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mamakai ja bym trzymała się zaleceń lekarza

Mamakai - jedną czy dwie saszetki dostałaś? Ja pije dwie od tego cyklu i dzisiaj mam 19dc a właśnie zauważyłam znów płodny śluz... i w czasie tego cyklu nie bolał mnie tak mocno brzuch przy owulacji hmm... może to zasługa inofemu?
    Głowa do góry :*

A sorry to inofolic dostałam 20 saszetek

Zła jestem. Do dupy takie starania jak nie ma owulacji. Nawet seksu mi się odechciało...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja pilam inofolic kiedys, niecpomogl ale coz
    Mozesz zaczac to pic kiedy tylko chcesz, nie ma to znaczenia.
    To hest zwykly suplement.
    Kasia, ciesze sie ze juz po wszystkim.
    Sciskam mocno :*

mamakai2014 przykro mi! Głowa do góry, następny będzie strzałem w 10 !
    Ja dzisiaj byłam u lekarza, wg OM 5tc i 1d. Nie było jeszcze nic widać, oprócz powiększonej macicy i endometrium. Dostałąm luteinę dopochwowo 100 mg 2x1 i polocard 1x1. Za tydzień kolejna wizyta, mam nadzieję, że tym razem się uda . Muszę jeszcze zrobić betę i oby dobrze przyrastała.
    Kasiu trzymaj się dzielnie! Wróciłaś do domu?
    Szkoda dziewczyny, ale faktycznie beta wysoka, a nic nie widać - dziwne, może się dziecię gdzieś chowa i zaraz się odkryje, dobrze, że ją pociszyłaś.

Ja cały czas czuje taki dziwny brzuch, tak niby boli niby ciągnie, kłuje 3 dzień i trochę mi to zaczyna doskwierać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów