Strona 509 z 1202
Pokaż wyniki od 5,081 do 5,090 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

W piatek 14 termin @... Jeżeli wytrzymam to w piatek sikacza zrobię o czułości 10, chyba ze poczuje sie podejrzanie to w środę betke strzelę

2. dzieckozakupy.pl
    Mouse to trzymam kciuki

Ann nie gadaj głupot cycki masz jakiekolwiek by nie były to proszę z nimi do góry i dumnie ciąża to ciąża i tu proszę pozytywnie myśleć bo jak nie to wyślę wirtualnego kopa

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Robiłam w przeddzień i w dzień @. Właśnie w terminie @ pokazała mi się trochę wyrazniejsza kreska bobotest. Betę robiłam 3 dni później i wynosiła 340. Po 48h było już 867.

Aguska no nic zobaczymy jak zatestuje ann z bety będzie piękna beta czuję to

A ja mam przeczucia ze mi ginekolog powie że wcale owulacji to u mnie nie widać i że cykl będzie stracony.
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 04-10-16 o 07:47

Ann, jeszcze nire gratuluje, ale kciuki trzymam x2. Mnie niestety tez sikaniec zrobil w konia. Byl bradzioch, a beta <2. Ale skoro u Ciebie bladziovh sie powtarza <3 czekamy na bete w takim razie. Jak bierzesz progesteron to na @ przed odstawieniem nie licz, ten lek potrafi porzadnir powstrzymav okres.

Mamakai, nie patrz na sluz jak codziennie wspolzyjevie, bo nasienie zmienia konsystencje sluzu na bardziej plodny niz w rzeczywistosci.

Aguśka to ładną betę miałaś ja najwięcej miałam 56 :|

Arwen, dziękuję za kciuki i też właśnie jestem tego zdania, że bladziochy mogą robić w konia, dlatego jeszcze się nie cieszę.

A mniej wiecej po ilu dniach od odstawienia progesteronu @ może zawitać ?
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ann, jeszcze nire gratuluje, ale kciuki trzymam x2. Mnie niestety tez sikaniec zrobil w konia. Byl bradzioch, a beta <2. Ale skoro u Ciebie bladziovh sie powtarza <3 czekamy na bete w takim razie. Jak bierzesz progesteron to na @ przed odstawieniem nie licz, ten lek potrafi porzadnir powstrzymav okres.

Mamakai, nie patrz na sluz jak codziennie wspolzyjevie, bo nasienie zmienia konsystencje sluzu na bardziej plodny niz w rzeczywistosci.
    O widzisz a to coś nowego. Właśnie tego się obawiam że mi się te dni plodne tylko wydawaja. Nie wspolzyjemy codziennie raczej co 2 dni tak jedynie przedwczoraj i wczoraj było pod rząd

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja nadal brzuch czuje taki obolały ale nic poza tym. Niech sie juz coś wyjaśni

Karolinabrn a kiedy masz mieć okres bo zapomniałam.?

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Karolinabrn a kiedy masz mieć okres bo zapomniałam.?
    10 października mam dostać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów