Strona 505 z 1202
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,050 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Kasiu spokojna pewnie jesteś dlatego że masz plan działania . A jak długo trzeba czekać na wizytę do tej łodzi? Orientowalas się już może ?

Ja w tej jutrzejszej wizycie pokladam jakieś ogromne nadzieje. Aż się boję co gin stwierdzi... :/
    Jeszcze się niewiem. Dziś u mojego gina się trochę może dowiem.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny pomocy w interpretacji. Kremowy ciągnący się śluz jak stąd do nowego Yorku ( czyli się ciągnie i ciągnie na więcej niż 2 CM) to co to za śluz? Tak sobie go rozciaglamdosyc mocno jest wodnista konsystencja niezbyt zbita mocno .coś pomiędzy.i go sporo

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    [QUOTE=Kasia_88;2969451]Dziewczyny nie martwcie si
    Kasiu ja o pracy po poronieniu myślałam podobnie. Jeśli chcesz jak najdłużej siedzieć na zwolnieniu to pomyśl o wizycie u psychiatry.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Dziewczyny pomocy w interpretacji. Kremowy ciągnący się śluz jak stąd do nowego Yorku ( czyli się ciągnie i ciągnie na więcej niż 2 CM) to co to za śluz? Tak sobie go rozciaglamdosyc mocno jest wodnista konsystencja niezbyt zbita mocno .coś pomiędzy.i go sporo
    Wg mnie to śluz płodny, z opisu podobny do mojego. Kiedy masz wizytę, bo zapomniałam?

Karolinmal jutro mam wizytę u lekarza. Może coś mi powie co to za śluz. Na wszelki wypadek dzisiaj wykorzystam męża

Kasia tak jak cichon_k mówi na zwolnienie to psychiatra najdłużej może. Tak słyszałam

Mamakai haha, pewnie . Nie pamiętasz śluzu z zeszłego cyklu? Robilas dzisiaj testy owu?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Śluz z zeszłego cyklu napewno był inny. Tamten był zbity mocno i też go dużo bylo a ten jest wodnisty trochę bardziej taki ciagliwy lepki i kremowy i też go dużo. Owu test robię zawsze po 20.00

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mój gin wyposażenie mi skierowanie do szpitala. Byłam w szpitalu mam się stawić jutro o 8. Dziś mogłam zostać ale po co mam tam nocować skoro dziś i tak zabiegu mi nie zrobią. A mogłabyś gin powiedział ze mi pomoże i wystawi mi jeszcze jedno zwolnienie. Także zobaczę później co robić dalej. A propo psychiatry to myślałam żeby iść do psychologa. Tylko niewiem czy to to samo co psychiatra i do którego lepiej iść po zwolnienie?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Lepiej do psychiatry

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów