Strona 504 z 1202
Pokaż wyniki od 5,031 do 5,040 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasiu a teraz kiedy zapadnie decyzja co dalej? W sensie medycznym, zabieg itd. Lekarz decyduje czy trzeba czekać aż coś się samo zacznie dziać? Jeżeli sprawiam Ci przykrość tymi pytaniami to przepraszam i nie odpowiadaj.
    Jestem pełna podziwu dla Ciebie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Kasiu a teraz kiedy zapadnie decyzja co dalej? W sensie medycznym, zabieg itd. Lekarz decyduje czy trzeba czekać aż coś się samo zacznie dziać? Jeżeli sprawiam Ci przykrość tymi pytaniami to przepraszam i nie odpowiadaj.
    Jestem pełna podziwu dla Ciebie
    Nie przejmuj się. Jak pisałam wcześniej o dziwo jestem strasznie wyluzowana. Dziś idę do gina. Powie kiedy zabieg. On z tego co pamiętam to w czwartki ma dyżury w szpitalu. Mam nadzieje ze weźmie mnie na oddział na swój dyżur. Pewnie tym razem nie będą czekać aż samo się oczyści wiec mam nadzieje ze wszystko załatwia jednego dnia żebym nie musiała nocować w szpitalu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu spokojna pewnie jesteś dlatego że masz plan działania . A jak długo trzeba czekać na wizytę do tej łodzi? Orientowalas się już może ?

Ja w tej jutrzejszej wizycie pokladam jakieś ogromne nadzieje. Aż się boję co gin stwierdzi... :/

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Karolinamal gratulacje ! Czekałam na info od samego rana! Spokojnych 9 miesięcy Ci życzę. Ale Ci zazdroszczę aż mi wstyd ..
    Myślę, że nie ma się czego wstydzić Każda w jakimś stopniu zazdrości, ale tylko w tym dobrym znaczeniu . Mam nadzieję, ze takie będą. Teraz czuję lęk.

Karolinamal nie bój się . Ciąża to fajny czas będzie wszystko dobrze. Zobaczysz

Kasiu bardzo mi przykro, że u Ciebie wydarzyło się tyle złego, ale widząc to, jak piszesz to jestem dla Ciebie pełna nadziei. Życzę CI z całego serca aby tamten lekarz pomógł!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Karolinamal, serdecznie gratuluję!

Kasiu, ściskam mocno!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Testowałam pół godziny temu. Dwie kreski pokazały się po pół minucie. Jutro Idę do lekarza. Jestem szczęśliwa, ale przerażona.
    Pogoda u nas też bez szału, mgła, zimno, ogólnie kijowo.
    Gratulacje!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kasiu bardzo mocno Ciebie ściskam!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okraglinka co u ciebie ? Jak się czujesz ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów