Strona 503 z 1202
Pokaż wyniki od 5,021 do 5,030 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Też ciągle myślę o Kasi jak sie trzyma ale nie wiem czy powinnam pytać może lepiej to znosi jak nie porusza tego tematu . No nic. Zapewne dojdzie trochę do siebie i będzie na siłach to się odezwie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny nie martwcie się sama się sobie dziwię ale lepiej to znoszę niż ostatnim razem. Może dlatego że wiem co mnie czeka. Tez dlatego ze mam już plan ma przyszłość. To że idziemy do nowego lekarza. Jest jakaś nadzieja. Może też dlatego ze podjęłam z mężem decyzję ze nie wracam do pracy. Będę ciągnęła zwolnienie ile się da a jak nie to złoże wypowiedzenie. Na samą myśl że tam nie wracam od razu mi lepiej także jak na razie jest ok.

Pewnie chwila załamki będzie jak będę szła na zabieg. Ale na razie się trzymam.
    Czytam Was cały czas więc ciągle jestemna bieżąco.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu świetnie że się odezwalalas i bardzo dobrze że się trzymasz! Naprawdę dzielna kobieta jesteś !

Ja dziś znów czuje lekkie kłócie w jajnikach

Karolinabrn dziwne to twoje klucie

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Karolinamal testujesz?

Dzień dobry dziewczyny. Czy u Was też tak ponuro?
    Ja dziś 13 dc wczoraj dzialalismy. Dziś dzwonie do lekarza się umówić na sprawdzenie co tam się dzieje
    Testowałam pół godziny temu. Dwie kreski pokazały się po pół minucie. Jutro Idę do lekarza. Jestem szczęśliwa, ale przerażona.
    Pogoda u nas też bez szału, mgła, zimno, ogólnie kijowo.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Karolinabrn dziwne to twoje klucie
    Nie wiem co o tym myśleć hmm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Testowałam pół godziny temu. Dwie kreski pokazały się po pół minucie. Jutro Idę do lekarza. Jestem szczęśliwa, ale przerażona.
    Pogoda u nas też bez szału, mgła, zimno, ogólnie kijowo.

Gratuluje ci z całego serca ja tez czekam na ten dzień

Cytat Zamieszczone przez karolinabrn Zobacz posta
    Nie wiem co o tym myśleć hmm
    Pewnie niedługo się dowiemy

Karolinamal gratulacje ! Czekałam na info od samego rana! Spokojnych 9 miesięcy Ci życzę. Ale Ci zazdroszczę aż mi wstyd ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów