Strona 494 z 1202
Pokaż wyniki od 4,931 do 4,940 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Tak, mój cykl trwał ostatnio 28 dni wiec na spokojnie może 14 zatestuje oho, wiec u Ciebie sie poprzesuwalo..
    ahh studia, pierwszy rok bez nich..

2. dzieckozakupy.pl
    Mouse no tak u mnie się przesunelo bo długi cykl miałam 33 dni ostatnio. Pewnie nie wstrzymam i będę testować pod koniec cyklu jak zwariowana ale no zobaczymy... jeszcze długo muszę czekać na to testowanie nawet owu jeszcze nie miałam.... Ale tu dzisiaj cisza... siedzę sama w domu nudzi mi się nie mam z kim pogadać :/

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasiu jak tam wynik bety? Bo dzisiaj miałaś powtórzyć, dobrze pamiętam?

a ja siedzę w pracy, ale też już odliczam godziny do 15... będę testowała w poniedziałek, ale tylko dlatego żeby wiedzieć, czy odstawić luteinę, bo i tak na nic nie liczę.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Na razie czekam na wynik. Mają zadzwonić. Jakoś nie czekam na nie specjalnie. Domyślam się jaki może być wynik
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu podziwiam twoja siłę naprawdę. Ja bym się chyba załamała ... dzielna kobieta z Ciebie wiesz? Jeszcze będzie dobrze zobaczysz

Kasiu, mamakai ma rację. Jesteś dzielną kobietą. Żadna z nas nie przeszła tyle co Ty. Daj znać co z wynikami.
    mamakai a gdzie idziesz na studia? to jakaś podyplomówka czy licencjat czy magister? Ja jestem po studiach pedagogicznych i pracuję w I klasie. Zawsze chciałam w przedszkolu, ale teraz nie żałuję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mi beta spada. Dziś 33 396

Wcale nie jestem taka silna. To tylko pozory...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Kasiu, mamakai ma rację. Jesteś dzielną kobietą. Żadna z nas nie przeszła tyle co Ty. Daj znać co z wynikami.
    mamakai a gdzie idziesz na studia? to jakaś podyplomówka czy licencjat czy magister? Ja jestem po studiach pedagogicznych i pracuję w I klasie. Zawsze chciałam w przedszkolu, ale teraz nie żałuję
    Nie żałuj, ja jestem nauczycielem w przedszkolu.

Karolinamal jestem na ostatnim roku licencjatu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów