Strona 492 z 1202
Pokaż wyniki od 4,911 do 4,920 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Niechce marnować kasy na inseminacje gdzie mam małą szanse na udanie. Ja nie mam problemu z zajściem w ciążę tylko z jej utrzymaniem. Przeciez teraz brałam mnóstwo leków. Tez to nic nie dało. Ten lekarz dobrze na mnie wpływa. To bardziej on szuka rozwiązania. Daje nadzieję.
    No to bardzo wazne, ze masz takiego lekarza
    Mam nadzieje, ze ta łódź wypali i bedzie szczesliwa. Ale puki co, jak Arwen napisala, nie trac nadziei!
    Sciskam :*

2. dzieckozakupy.pl
    mamaKai, bunt 2latka Nie ma lekko! też to miałam - przeszło jak ręka odjął z dwa miesiące temu. A było - wiele tyg - bicie po twarzy, kopanie gryzienie plucie, kładzenie się na ziemi na spacerze w sklepie itp. Książkowy bunt u nas był - wymuszanie wszystkiego krzykiem. przy najmniejszym sprzeciwie krzyk w niebogłosy...
    Przeszło. dalej jest uparta - taki charakter Ale idzie już jej coś wytłumaczyć. jest już dużo spokojniejsza. cyrki się skończyły.
    Trzeba przeczekać, nic innego nie da rady zrobić.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam bo zupełnie się załamałam, ale czytałam Was co jakiś czas . Witam nowe staraczki, które dołączyły i życzę powodzenia. Kasiu strasznie mi przykro i strasznie Cię podziwiam. Ja akurat z rodziną jestem w Polsce, przyjechaliśmy na tydzień akurat w dzień wyjazdu dostałam @ i mam ją jeszcze do dziś. napisałam do mojej gin, żeby zleciła mi jakieś badania przed wizytą a Ona, że najpierw trzeba zbadać a miesiąc wcześniej byłam u Niej i dokładnie jej opisałam moją sytuację i prosiłam, żeby zleciła mi jakieś badania a Ona, że nie widzi takiej potrzeby i że nie zawsze się udaje. Według Niej to, że zaczynam już plamić krwią 8 dni przed miesiączką a potem przechodzi to w brązowe plamienia a potem pojawia się @ to normalne, dodam, że chodzę prywatnie i nie zostawiam jej zbyt małych pieniążków. jestem właśnie na etapie szukania nowego ginekologa, ale sama poszłam zbadać Sobie tarczycę i wyszło, że mam niedoczynność tarczycy i bardzo złe wyniki

Patrycja, witaj, szukaj Nowego lekarza, bo ten jest marny. Badała już progesteron?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    hej, ja wszystkie wyniki porobiłam, teraz czekam na wizytę u mojego ginekologa ale to dopiero 4.10.
    w szpitalu dali mi skierowanie do kliniki leczenia niepłodności ale na nfz oczywiście nie ma już miejsc, dzwonić w grudniu żeby się zapisać na przyszły rok... ręce opadają
    czekamy jeszcze na powtórne wyniki badań męża i w przyszłym tygodniu może już coś się wyklaruje w czym mamy problem, bo wyniki wszystkie niby się mieszczą w granicach normy no ale to jeszcze nie znaczy że wszystkie sa dobre.

Kasiu od kiedy jestem na tym forum to Tobie najbardziej kibicuję i nie rozumiem czemu los się tak na Ciebie uwziął :/

Cześć

Paatryszka no niestety to nasz NFZ to i tak że na przyszły rok 2017 chcą Cię zapisać a nie np 2018. I to jeszcze tak trzeba dzwonić żeby jak najwcześniej żeby Cię np na grudzień 2017 nie umówili. Masakra....
    Ja wszystko wszystko co jest tylko możliwe leczę prywatnir

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A u mnie sluchajcie pecherzyk nie pekl..:/
    Cos tam ponaciskal na jajnik mowi ze dzieki temu naruszyl strukture pecherzyka i moze peknie wiec niewiadomo czego sie spodziewac... W nastepnym cyklu powiedzial ze da mi zastrzyk na pekniecie wiec sie mam raczej na ten cykl nie nastawiac...:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burzujka, podobno te zastrzyki są skuteczne. Moja szwagierka, która też rok starała się o dziecko zaszła w 2. cyklu z zastrzykami, a znajoma w 1. Może faktycznie u Ciebie jest taki problem, że nie pęka Ci pęcherzyk i zastrzyk rozwiąże problem. Tylko po nim macie 36h na to żeby działać

Dziewczyny, które po owu biorą luteinę... powiedzcie mi w jakiej dawce (mg) i ile razy na dzień stosujecie ? Skontaktowałam się wczoraj jeszcze raz z moim lekarzem i powiedziałam, że nie pasuje mi to, że odpisał na mój wynik progesteronu, że to raczej cykl bezowulacyjny, jak tydzień wcześniej byłam u niego i było dopiero co po owulacji. Powiedział, że w takim razie są dwie opcje: 1. błąd laboratorium (czego nie biorę pod uwagę) 2. niedomoga ciałka żółtego. Powiedział, że mogę wziąć tą luteinę do 26dc i potem zrobić test ciążowy, tylko teraz pytanie, czy 1 tabletka (100mg) wieczorem wystarczy ? wiem, że już może być za późno, bo powinnam zacząć tydzień wcześniej, ale wolę spróbować.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann jasne próbuj na moje oko chyba jedna tabletka wystarczy ale może ja się nie znam

Burzujka a to Ci kurcze :/
    Może tak jak ann mowi po zastrzykach się sytuacja polepszy.

My bylysmy z młodą na bilansie dzisiaj i pobiegłam po urzędach. Potem zawiozłam ja z dziadkami na odpust bo u nas jest dziadki kasiore stracili 150 zł dla wnusi i jeszcze nam balon uciekł jak do auta wsiadalismy :/ ale to nic. Nie płakała kaja więc luz.

Ja wczoraj zrobiłam pierwszy test owu i był negatyw. Dzisiaj 9dc dokupilam jeszcze sobie tych testów w aptece i będę polować w tym cyklu na owu

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kasiu nie wierzę, po prostu nie wierzę
    Tule Cię mocno...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów