Strona 491 z 1202
Pokaż wyniki od 4,901 do 4,910 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A i jeszcze się wczoraj dowiedziałam ze mam miesniaka. Jest gdzieś umiejscowiony z tyłu za zarodkiem
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Kasia, pozwolę sobie dodać coś od siebie.. Przykro mi bardzo, że nie ma bicia serduszka i że znowu musisz to przechodzić....

Też jestem po 3 stratach (2 obumarle ciąże i 1 biochemiczna). Teraz jestem w 21 tc.
    Piszę bo też gdyby teraz coś poszło nie tak to też rozwazalabym immunologie... ale w ostatecznej ostateczności... podobnie jak Arwen nie jestem przekonana co do tej metody, za mało jeszcze o niej wiedzą...

Jakie badania do tej pory już robiłaś?
    Ja robiłam genetyke, tarczyce, na zespół antyfosfolipidowy. Dodalabym w następnej kolejności badania bakteriologiczne ale już akurat ja nie musiałam. Wyszła tarczyca i APS (czyli ten zespół antyfosfolipidowy).

Przyjmuje euthyrox, duphaston, acard i zastrzyki clexane 0,4..

Nie wiem jaka jest Twoja droga leczenia ale najpierw chyba zrobiłabym wszystko inne zanim zabralabym się za te szczepienia.

Ważne też są odstępy między kolejnymi ciazami, pół roku to minimum a w genetyce lekarz zwrócił mi uwagę, że najnowsze badania i publikacje wskazują nawet, że rok powinno się odczekać po poronieniu (obumarciu ciąży)...

Trzymam kciuki, żeby w końcu się udało!
    I życzę wytrwałości i cierpliwości!

O mnie
    Chyba wole zaryzykować. Niechce tracić czasu i kasy na diagnozy. Najbardziej chodzi mi o czas. Ja juz teraz tego nie wytrzymuje. Chce jak najszybciej mieć nadzieję. Jak na razie myśl o tym lekarzu i tych szczepieniach daje mi jakieś szanse.dlatego trudno zaryzykuję.

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasiu, baaaaaaaardzo mi przykro, że beta nie urosła tak, jakbyś chciała. Ściskam mocno i przesyłam mnóstwo siły do walki!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia jesteś bardzo bardzo silną kobietą :* trzymaj się dzielne bo to ci teraz będzie potrzebne... :*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasia zycze Ci duuuzo sily!
    Bardzo sie ciesze, ze zamiast sie zalamywac, bierzesz sprawy w garsc i szukasz rozwiazania waszych problemow.
    Sciskam Cie mocno :*
    A nie mysleliscie moze sprobowac jeszcze np inseminacji? Przy inseminacji podobno sie plemniki laduje witaminami i jakimis ulepszaczami to moze zarodek z takiego plemnika mialby wieksze szanse na przezycie?

O mnie
    Niechce marnować kasy na inseminacje gdzie mam małą szanse na udanie. Ja nie mam problemu z zajściem w ciążę tylko z jej utrzymaniem. Przeciez teraz brałam mnóstwo leków. Tez to nic nie dało. Ten lekarz dobrze na mnie wpływa. To bardziej on szuka rozwiązania. Daje nadzieję.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasiu, cieszę się, że masz plan działania i jesteś zdecydowana żeby go zrealizować. Trzymam za Was kciuki!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

z tego co kojarzę Któraś z was tutaj ma dziecko w podobnym wieku jak moje czyli dwuletnie. dodaj mi kobieto siły ze będzie lepiej. Corka tydzień temu skończyła dwa lata i wstąpił w nią demon. Tak broi że ja już rady nie daje . Przed spaniem np napiła się płynu do baniek dzisiaj wieczorem a wcześniej jadła psia karmę piła z psiej miski zlamalaby sobie nos... a to wlazi tan gdzie nie może więc spada a to płacze cały dzień o wszystko no ja już wymiękam teściową ma do mnie pretensje że się drę na małą ale to co mam ją bić 150 razy dziennie po pupie? Ja wysiadam.
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 28-09-16 o 19:38

Kasiu, nadzieja umiera ostatnia, poczekajmy jeszcze. Ale rozumiem Twoja potrzeba planowania :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów