Strona 49 z 1202
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ja tez dziewczyny celuje w te wielkie miliony i planow na wydanie mam sporo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Arwen mi na prolaktyne ginka przepisala Castagnus. Nic nie powiedziala żebym brała po polowie tabletki. A objawy u mnie dopiero po 3 tygodniach brania leku pojawily sie. Dobrze wiedziec, ze to po tym leku mnie tak zlapalo. @ juz niedlugo to sie zapisze na wizyte i powiem co sie dzieje.
    Ja to nie wiem w jakim swiecie zyje, bo nawet nie skreslilam numerkow i nie wiedzialam ze taka kumulacja jest.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To.ja castagnus dal Ci takie objawy?? To podobno ziolowy lekki lek... Koniecznie skonsultuj sie z lekarka.
    Powiem Ci, ze przegapilas najwieksza kumulacje w historii lotka! I tak nic nie tracisz bo te pieniadze trafiaja do mnie ale coz

O mnie
    Heheh kolejna kumulacja będzie moja Burzajka tak myslalam, ze beda Twoje i odpuscilam sobie :-P
    Nom chyba po tym leku, bo aktualnie oprocz tego leku biore tylko luteine.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    hej dziewczynki! dzięki bardzo fajnie się mieszka, jeszcze fajniej się będzie płaciło... ale cóż
    burzujka, przez tą przeprowadzkę to zapomniałam nawet kiedy powinnam dostać @. Ale jak teraz sobie myślę to ok 19 maja czyli podobnie jak ty, ale tak jak pisałyście ten czas tak leci szybko że zleci to szybciutko i będziemy testować
    to.ja castangnus i takie objawy? przeraziłaś mnie troszkę bo ja też go biorę

To.ja, costagnus? To powiem szczerze, ze watpie, ze daje taki efekt. Bromergon jest silny i ma duzo skutkow ubocznych. Costagnus dostaniresz bez revcepty wiec to zupelnie inna polka.

O mnie
    Albo poprostu moze to sie dzieje przez to, ze czasami nie mam czasu w pracy zjeść i po troszku jem a w domu wieczorem objadam sie. Zobaczę co sie będzie działo dalej.

Pisalyscie wcześniej o kobietach w ciąży albo z małymi dziecmi. Tez widze ich cale mnóstwo teraz. Ostatnio spotkalam kolezanke ze studiów z synkiem 5 miesięcznym. Smutno mi sie zrobiło, bo on jest z tego samego roku co mój synek. No ale pomyślałam sobie, ze w końcu kiedyś i ja będę miała dzieci.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny - celować w kumulację to sobie możecie ale i tak powszechnie wiadomo, że to ja zgarniam pełną pulę A tak na poważnie, czytam Was sobie, ale jak na razie nie mam nic ciekawego do napisania, plamienia i brudzenia się skończyły i teraz czekam na miesiączkę, ciekawa jestem czy cykle mi się rozjadą czy będą przyzwoite tak jak wcześniej. A teraz czerpiemy radość z przytulanek - bo baardzo długiej rekonwalescencji, bez konsekwencji Na spokojnie i na luzie, choć przyznam, że już się starań doczekać nie mogę
    Wam życzę pozytywnych testów, owocnych i miłych przytulanek z konsekwencjami :P

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    A takie pytanko. Gdzie kupujecie testy owu? Bo na allegro widzialam i jakoś tanio wychodzily a w rossmanie za 5 cena 24zl.

Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    A takie pytanko. Gdzie kupujecie testy owu? Bo na allegro widzialam i jakoś tanio wychodzily a w rossmanie za 5 cena 24zl.
    Dlatego kupuję na Allegro bo te z Rossmann to jakaś pomyłka cenowa. to samo testy ciążowe... :/
    Myślałam też nad mikroskopem któraś z Was go używała? poleca?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów