Strona 489 z 1202
Pokaż wyniki od 4,881 do 4,890 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Kasiu myślę o Tobie.... Żeby Ci się udało to wszystko jakoś przetrwać...

2. dzieckozakupy.pl
    Jesteśmy z Tobą. Musisz być silna wiem że ja pojęcia nie mam jak się czujesz ale sprobuj

Kasiu naprawdę nie ma żadnych szans? Długo Cię wczoraj badał? Tak mi przykro, doskonale wiem co czujesz. Jestem z Tobą!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu kochana, jestem z Toba. Mysle o Tobie caly czas...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja nie robie sobie żadnych nadziei. Jak serce staje to raczej samo z siebie nie zacznie znowu bić...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu, też mam wrażenie, że beta jest jednak za mała. Trzeba się upewnić. Dobrze, że lekarz nie robi nic pochopnie. TRzymam za Was nadal kciuki :*
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Jakie to życie jest kurna niesprawiedliwe 12 latki rodzą dzieci a te które bardzo chcą nie mogą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Lekarz powiedział ze wyśle mnie później na badania szersze do łodzi do dr Malinowskiego. Wszystkie badania mam w normie a jednak ciąża się nie utrzymuje. Czytałam ze bierze kupę kasy ale udaje się odnosić ciążę. Moje plany o wymarzonym domku pójdą w kąt i zaskorniaki pójdą na leczenie...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu no jeśli bardzo chcecie tego dziecka to chyba nie ma co się zastanawiać. Wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze w zyciu

Kasiu, no to szykuj 6500tysia na pierwsza wizyte na badania i 300na wizyte. A potem szczepionki, bo zleca je wszystkim jak leci. Ja sie nie zdecydowalam, ale podobno wielu dziewczynom pomogl.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów