Strona 483 z 1202
Pokaż wyniki od 4,821 do 4,830 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Okraglinka, Klaudia, wygladacie cudownie! Mam nadzieje, ze i ja wkrotce sie tutaj pochwale swoim..
    Mamakai pojecia nie mam.

A ja dzis mam sie starac o ciaze wedlug gina ale zrobilam sobie test owulacyjny i wyszla jedna kreska... Tzn po 3min pojawila sie druga bladziutka ale to wciaz negatyw...:/ o co to chodzi.
    Nic i tak sie dzis zabawimy jutro mezus jedzie na mecz (nie chce mu odbierac tej przyjemnosci) i w srode sie okaze na nastepnej wizycie co tam slychac w mojej macicy..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cosima wspolczuje chorobska...

Dziewczyny! Myślicie, ze lepiej starać sie codziennie czy co drugi dzień?

Mouse my się staramy tak co drugi lub trzeci dzień ale nie wiem czy to dobrze

A od wczoraj u nas jeszcze Mała przeziębiona więc siedzimy w domu dziś.
    My się staramy ostatnio rzadko bo nastroju nie ma a i córka bardzo późno spać chodzi a mąż wcześnie do pracy wstaje. Ale w weekend miałam "te dni" i się udało poprzytulać więc zobaczymy co będzie Nie nastawiam się bardzo bo już każdy cykl się nastawiam i potem rozczarowanie...
    Szczególnie ze z pierwszym dzieckiem nie było problemu a teraz już tyle miesięcy... więc zaczęłam wychodzić z założenia ze jak się uda to super a jak nie to też dobrze. Przestałam robić testy i liczyć (choć i tak wiem co kiedy mam bo mam równo co dwa tyg @ i co dwa tyg owu) i myśleć o tym. może tak będzie lepiej i zdrowiej dla wszystkich

Pewnie ejna lepiej nie myśleć łatwiej jest ja teraz też zabiegana jestem bo załatwiam dokumenty do stypendium i nawet o staraniach nie myślę i powiem szczerze dobrze mi z tym co będzie to będzie

Mój mąż to w ogóle nie ma ciśnienia (albo takie sprawia wrażenie żeby mi było łatwiej... ) na drugie. mówi że oczywiście bardzo ucieszy się z ciąży Ale że tak mu z tym dobrze że jedno już mamy odchowane - a początki były ciężkie - i jak będzie tylko córka to też dobrze I że głównie z powodu tego by mała miała rodzeństwo chce się starać. W sumie to i dobrze bo nie przeżywa tak bardzo jak ja gdy się nie udaje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ejna no mój niestety przeżywa bardziej niż ja aż mi go ostatnio szkoda było bo miał taką ogromną nadzieję

W cyklu w którym zaszlam w ciążę staraliśmy się codziennie. Teraz w okresie owulacyjno-plodnym co drugi dzień. Podobno lepiej co dwa dni, ale wydaje mi się, ze jak ma dopłynąć plemnik to doplynie. Jeśli codziennie to nasienie słabsze, jak z przerwa jedno-dwudniowa to mocniejsza.
    Ja czekam na @. Żadnych objawów na nią i na ciążę, także czekam co się wydarzy.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja w tym udanym cyklu kochałam się raz dzień przed owu. I to wystarczyło
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów