Strona 48 z 1202
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati gratuluje

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Nati gratuluje nowego domku/przeprowadzki )) kiedy testujesz?
    Ja testy robilam owu i potwierdzily to co lekarz powiedzial i przedwsczoraj i wczoraj dzialalosmy teraz czekamy...

Burzujka, na razie tak wlasnie zrobilam, nie bronilismy sie przed ciaza, ryzyk fizyk, jakby viaze byly wyzsze to pewnie bardziej bym sie bala. Na ten moment do Lodzi jedziemy, zeby wszystkie szanse wykorzystac - 23 coraz blizej ao to rozpoznanie terenu, a nawet jesli osrodek bedzie wstepnie na tak to procedura trwaaaaaa wiec mamy czas jeszcze powalczyc

Nati, super, ze na swoim!

U mnie coraz blizej testowanka, cos tam mnie pika wiec glowka pracuje jak zwykle haha.

Arwen i ja coś czuje i to nie pozwala zapomnieć juz 3 testy zrobiłam, oczywiście negatywne. Do poniedziałku jak miesiączka nie przyjdzie to nawet nie kupię ; P
    Ejna ja też widzę ciężarne z małymi dziećmi bądź dwójką praktycznie rok po roku. Myślę sobie, że one też to pewnie przeżywaly co my teraz i się doczekały
    Trzymam kciuki za Nas Wszystkich

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Oj dziewczyny,czytam Was i coraz bardziej się denerwuje. Do testowania coraz bliżej, oby tylko przetrwać ten weekend.

Na szczęście nie będę miała czasu na myślenie, jutro gram koncert z orkiestrą, więc się trochę odstresuje... no i jeszcze próby.

Trzymam za Was wszystkie kciuki!
    Mam takie przeczucie, że przyszły tydzień rozpocznie łańcuszek w naszym wątku.

A propos przyszłego tyg to ja mam plan wygrać jutro 60 mln i zacząć od pon nowe życie Część tej kwoty poszłaby na pewno na wyjazd do Brazylii. mieliśmy jechać tam w podróż poślubna ale zaszłam w ciążę i trzeba było odwołać...

Powodzenia w testowaniu! Niech się coś pozytywnego u nas zadzieje ja czekam na @ w przyszłym tyg - tym razem ze spokojem bo wiem że będzie i potem na owu i działamy! A dziś w związku z tym że jest piątek i mąż rano do pracy nie idzie to ogląda w drugim pokoju film... a ja z moją śpimy już. dziś razem w łóżku bo do swojego nie chciała się odłożyć.

O mnie
    Ej Ejna, raczej jutro nie wygrasz 60mln bo one sie znajda w mojej kieszeni!
    W poprzedniej kumulacji mialam 4 to teraz bedzie 6
    Cosima, na jakim instrumencie grasz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Arwen to daj znac jak bedziesz testowac
    Na nasze szczescie, czas szybko leci wiec 23 maja bedzie doslownie za momencik!
    Ja mam termin @ na 21.05...!

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Witajcie!

Starałam się nadrobić Was ale już zapomniałamto co wcześniej napisałyście.
    Ja też witam gorąco nowe staraczki i życzę Wam zobaczenia szybciutko 2 kreseczek.
    U mnie coś się zaczyna dziać niedobrego Nie wiem które tabletki czy coś działają na mnie. Dzisiaj oblewały mnie co chwile zimne poty i gorące a serce od kilku dni bije jak oszalałe. W poniedziałek czułam (wedlug mnie) moje jajniki. No takiego bólu to już dawno nie miałam aż mnie zaczeły boleć później nogi do kolan. No czułam się jakbym miała za chwilę okres dostać. Masakra. Odstawiłam ten lek na prolaktynę, bo boję się, że to przez niego.

Nati ratuluję Ci nowego mieszkanka !! To teraz już tylko zostało czekać na te upragnione 2 kreseczki. Ja Was czytam to przynajmniej poztywnie się nakręcam.

Arwen uważam, że teraz to powinno Ci się udać z ciążą. Mocno za to trzymam kciuki.
    Ostatnio edytowane przez to.ja ; 06-05-16 o 22:26

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

To.ja, bierzesz Bromergon? Jaka dawke? Mam nadzieje, ze bierzesz to na noc (wtredy slutki uboczne sie czesviowo przesypia). No i zaczyna sie od polowki tabletki i zwieksza. Takie skutki uboczne przy bromku to noma :/ ja sie pocilam jak prosie, ale kolezanka miala tak przysprieszone bicie serca, ze musiala odstawic. Na szczescie w razire czego sa zamienniki. Llekarz Cie nie ostrzegal, ze tak moze byc?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów