Strona 477 z 1202
Pokaż wyniki od 4,761 do 4,770 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny
    Ja wczesniej o tym korzeniu tez nie slyszalam ale kupuje go dla siebie i meza.
    Ja dzis na monitoringu bylam piekny pecherzyk w lewym jajniku 17 (mm, chyba?). Dzialac mamy wieczorem z poniedzialku na wtorek (wczesniej mamy sie wstrzymywac, zeby nasienie bylo lepszej jakosci) i w srode mam przyjsc zobaczyc czy pecherzyk pekl

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ni to dziewczyny życzę Wam wszystkim żeby jednak @ się nie pojawiła

Ja ciągle leżę i się nudzę biorę leki i zastrzyki i tak mijają dni oby do wtorku
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny
    Ja wczesniej o tym korzeniu tez nie slyszalam ale kupuje go dla siebie i meza.
    Ja dzis na monitoringu bylam piekny pecherzyk w lewym jajniku 17 (mm, chyba?). Dzialac mamy wieczorem z poniedzialku na wtorek (wczesniej mamy sie wstrzymywac, zeby nasienie bylo lepszej jakosci) i w srode mam przyjsc zobaczyc czy pecherzyk pekl
    Burzujka super
    Ja też ten cykl z monitoringiem. Byłam wczoraj, ale jeszcze nic nie rusza, był 9 dc, a owu mam w okolicach 25 dc. Kolejne usg w czwartek. Też wiążę z nim nadzieje, znaczy z monitoringiem.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Patrzę ze dzisiaj coś cicho tutaj na forum. A ja jakoś nie mogę dopuścic do siebie świadomości ze ten cykl jest "bez sensu ". Ech muszę się tutaj komuś pożalić bo chyba nikt mnie nie rozumie .. Mnie i mojego problemu .. dobranoc dziewczyny !
    Ja trochę rozumiem. Histeroskopia mi wykazała podejrzenie niedrożności jajowodu prawego i też się boję, że owu może być właśnie z prawego.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Burzujka super
    Ja też ten cykl z monitoringiem. Byłam wczoraj, ale jeszcze nic nie rusza, był 9 dc, a owu mam w okolicach 25 dc. Kolejne usg w czwartek. Też wiążę z nim nadzieje, znaczy z monitoringiem.
    To kiedy masz kolejny monit? Strasznie pozno masz ta owulacje...!
    Ja bede droznosc sprawdzac jak meza zbadamy.

Cześć. Ja tak na szybko dzisiaj impreza więc szykowanie trwa.
    Okres mi się kończy także od teraz przyjemniejsza cześć całego cyklu

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    To kiedy masz kolejny monit? Strasznie pozno masz ta owulacje...!
    Ja bede droznosc sprawdzac jak meza zbadamy.
    Teraz w czwartek i na podstawie tego, co już będzie ustalimy dalszy termin.

Burzujka może u Ciebie już nie będzie potrzeby robić kolejnych badań, tylko już te ciążowe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Teraz w czwartek i na podstawie tego, co już będzie ustalimy dalszy termin.

Burzujka może u Ciebie już nie będzie potrzeby robić kolejnych badań, tylko już te ciążowe.
    Mam nadzieje... Ale w razie czego plan B tez jest

Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    nati, mamkai, cosima trzymam kciuki.

burzujka ja nie słyszałam nic o tym korzeniu.

Karolina dzięki za wytłumaczenie, ja mam 30dc i owu mam 14-15 dnia to czy ten 13 to nie za późno u mnie będzie?

sysia żal się jak dziewczyny piszą, po to jest forum - razem cieszyć ale i wspierać

aguśka dzięki, że pytasz, hmm do wczoraj były nerwy stres a dziś czuję, że na 100% @ będzie niestety. Mam dużo objawów, wczoraj doszły mdłości, ból pleców, kości ogonowej i krocza, dziś mnie piersi bolą ciągną od wysokości pach. Ale czuję, że coś się popierniczyło i nadziei nie mam niestety. Może i stety bo będzie mniejsze rozczarowanie. Nie testuję bo i poco, czekam na @, pewnie koło południa jutro będzie jak zawsze.
    Dziś mam mały przypływ energii więc zmykam coś w domu porobić póki ochota jest. Ty też czekasz na @ jutro czy to inna dziewczyna bo mi się pomieszało.
    Jak masz 30 dniowe cykle to od 13 dnia zaczynasz monitorowane a owulacja pewnie bedzie 14 albo 15 dnia.

Na tej ulotce jest napisane tak:

Zwykle owulacja występuje około 14 dnia od 1 dnia ostatniej miesiączki. Jest to czas, kiedy kobieta jest płodna. Kobiety, które chcą zajść w ciąże powinny współżyć 1-2 dni przed owulacja i dzień po owulacji.

Ja osobiście sie tego trzymam

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karolinabrn Zobacz posta
    Jak masz 30 dniowe cykle to od 13 dnia zaczynasz monitorowane a owulacja pewnie bedzie 14 albo 15 dnia.

Na tej ulotce jest napisane tak:

Zwykle owulacja występuje około 14 dnia od 1 dnia ostatniej miesiączki. Jest to czas, kiedy kobieta jest płodna. Kobiety, które chcą zajść w ciąże powinny współżyć 1-2 dni przed owulacja i dzień po owulacji.

Ja osobiście sie tego trzymam
    14 dnia owszem ale przy cyklu 28 dniowym. Owulacja zazwyczaj występuje średnio 14 dni PRZED kolejną miesiączką. Nie zmienia to faktu ze przy 30- dniowym cyklu pierwszy test najlepiej wykonać 13dc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów