Strona 476 z 1202
Pokaż wyniki od 4,751 do 4,760 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a slyszala ktoras o korzeniu maca? Czy jakos tak.
    Moja tesciowa mi dzis powiedziala ze to dziala cuda..
    Ona bierze to na objawy menopauzy, mowi ze po jakims miesiacu moze dwoch wszystkie objawy sie skonczyly, jakby sie cofnelo
    Siostra mojego meza od lat ma problemy hormonalne, ma zespol policystycznuch jajnikow i podobno po latach nieskutecznego leczenia jest duuuza poprawa u niej po tym calym korzeniu...
    Podobno generalnie reguluje gospodarke hormonalna i dla kobiet starajacych sie tez jest dobre..
    Ktos cos slyszal?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Malwina, właśnie nie wiem czemu, ale podobno testów owu nie robi się rano :P nie pamiętam dlaczego.
    Masz racje nie robi sie ich rano bo wtedy test nie wykrywa hormonu z pierwszego moczu. Badanie najlepiej przeprowadzić w godzinach 10-20 . 2 godziny przed należy ograniczyć przyjmowanie płynów . Tak mam napisane na karteczce od testów.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Kochane mam pytanie kupiłam sobie testy owulacyjne 7 sztuk jest w opakowaniu. Powiedzcie mi kiedy zacząć je robić w którym dniu cyklu? I kiedy najlepiej rano czy wieczorem?

Długość cyklu a dzień rozpoczęcia badan:
    28 dni - 11 dzień
    29 - 12
    30 - 13
    31 - 14 dzień itd ..

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Patrzę ze dzisiaj coś cicho tutaj na forum. A ja jakoś nie mogę dopuścic do siebie świadomości ze ten cykl jest "bez sensu ". Ech muszę się tutaj komuś pożalić bo chyba nikt mnie nie rozumie .. Mnie i mojego problemu .. dobranoc dziewczyny !

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Sysia żal się ile wlezie. .. od tego jest forum. Wszystkie mamy jeden cel i wszystkie rozumiemy Cię bardzo dobrze

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Oto co zdarzylam wyczytac o maca:
    poprawia funkcje seksualne i libido u kobiet i mężczyzn,
    w znacznym stopniu poprawia płodność u ludzi i zwierząt, stwierdzono znaczną poprawę parametrów nasienia u "zdrowych" mężczyzn; uzyskano około 80-90% wzrost liczby plemników w ejakulacie przy jednoczesnym zwiększeniu ich ruchliwości; istnieją również doniesienia, że w przypadku mężczyzn ze znacznie obniżoną liczbą i jakością plemników uzyskiwano nawet 300-400% wzrost ilości plemników; sugeruje się, że Maca działa jak progesteron, ułatwiając zagniezdżenie się zarodka w ścianie macicy i zwiększając szanse jego przeżycia,

O mnie
    Ale tu cicho. ... jak tam dziewczyny ciężarne?

Malwina jak samopoczucie dzień przed? czujesz ze @ nadejdzie czy jednak nie? Oczywiście trzymam kciuki żeby nie przyszla

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    nati, mamkai, cosima trzymam kciuki.

burzujka ja nie słyszałam nic o tym korzeniu.

Karolina dzięki za wytłumaczenie, ja mam 30dc i owu mam 14-15 dnia to czy ten 13 to nie za późno u mnie będzie?

sysia żal się jak dziewczyny piszą, po to jest forum - razem cieszyć ale i wspierać

aguśka dzięki, że pytasz, hmm do wczoraj były nerwy stres a dziś czuję, że na 100% @ będzie niestety. Mam dużo objawów, wczoraj doszły mdłości, ból pleców, kości ogonowej i krocza, dziś mnie piersi bolą ciągną od wysokości pach. Ale czuję, że coś się popierniczyło i nadziei nie mam niestety. Może i stety bo będzie mniejsze rozczarowanie. Nie testuję bo i poco, czekam na @, pewnie koło południa jutro będzie jak zawsze.
    Dziś mam mały przypływ energii więc zmykam coś w domu porobić póki ochota jest. Ty też czekasz na @ jutro czy to inna dziewczyna bo mi się pomieszało.

O mnie
    Ja. Ma przyjść jutro albo pojutrze bo nie jestem pewna dokładnie kiedy owu było. Narazie testu tez nie robię bo się boje piersi mam jakieś jakby delikatnie większe, trochę boli mnie podbrzusze i plecy, gdzie nigdy przed okresem mnie nie bolało. Do tego mam uczucie "spuchnietej" macicy ale już raz podobnie miałam przed okresem. Wachania nastrojów to norma. Raz jestem pewna ze to ciąża a za chwilę pewna że ciąży nie ma. Czuje ze będę płakać za 2 dni; (

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Aguska trzymam mocno kciuki za ciebie. Mnie dziś nie opuszcza myśl, że @ będzie i teraz mi się ryczeć zachciało. Dobrze że mój mąż śpi bo by znowu mówił, że świruję. On też chce dziecka tyle, że on na chłodno i spokojnie podchodzi bo to początki a ja mocno przeżywam niestety

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów