Strona 474 z 1199
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Hej Wam ja juz wczoraj byłam pewna że mnie rozlozy a dziś juz czuje się prawie dobrze cudowne ozdrowienie chyba tylko spać się chce...

2. dzieckozakupy.pl
    Kochane mam pytanie kupiłam sobie testy owulacyjne 7 sztuk jest w opakowaniu. Powiedzcie mi kiedy zacząć je robić w którym dniu cyklu? I kiedy najlepiej rano czy wieczorem?

O mnie
    Ja zawsze używam po ok 3 dniach po tym jak zauważe u siebie sluz plodny. Możesz robić między godz 10 a 22. Ważne by robić codziennie o tej samej porze. Nie pić na 2 godziny przed testem by nie rozrzedzic moczu. No.... a i ja np robiłam jeden o 10 a drugi ok 18 bo z doświadczenia wiem ze rano kreska może być delikatniejsza a wieczorem wyrazniejsza, ale ja zamawiam na allegro hurtem 50 szt;D

Mamakai, co do urodzin i Twoich rodziców, to rozumiem, że bez nich będzie 16 osób na urodzinach (czy przyjadą z kimś jeszcze)? Bo jeśli chodzi tylko o 2 osoby, to myślę, że Twojej teściowej nic się nie stanie jak będą dwie osoby więcej :P Tymbardziej, że piszesz, że później przyjadą, czyli praktycznie na stole będzie naszykowane, a dorosłymi ludźmi nie trzeba się opiekować Ja bym wolała zrobić wszystko w jeden dzień, a na drugi odpoczywać

co do testów owu, to zależy ilu dniowe masz cykle. Jeśłi 28, to chyba zaczyna się już od 11. Chociaż u mnie by to było już za późno bo jakoś ostatnio w tym czasie mam owu.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Ja zawsze używam po ok 3 dniach po tym jak zauważe u siebie sluz plodny. Możesz robić między godz 10 a 22. Ważne by robić codziennie o tej samej porze. Nie pić na 2 godziny przed testem by nie rozrzedzic moczu. No.... a i ja np robiłam jeden o 10 a drugi ok 18 bo z doświadczenia wiem ze rano kreska może być delikatniejsza a wieczorem wyrazniejsza, ale ja zamawiam na allegro hurtem 50 szt;D
    Ooo to ty nieźle szalejesz z testami hihi. Ja jak dostanę @ to też sobie sprawię testy owulacyjne bo niby wiem kiedy mam ale dla pewności. Piszesz, że nie można moczu rozrzedzić, więc największe stężenie powinno być po nocy, tak mi się wydaje. Tak jak ciążowe radzą z porannego moczu. Ja się nie znam tylko na logikę tak myślę.

Mnie brzuch dalej boli i piersi, jeszcze 2 dni do @ i wszystko się wyjaśni.

Malwina, właśnie nie wiem czemu, ale podobno testów owu nie robi się rano :P nie pamiętam dlaczego.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann planowo ma by 7 lub 8 osób na urodzinach i miały być w sobotę. Ale się okazało że przyjeżdża w sobotę rodzina taka której na urodzinach ma nie być. Przyjeżdżają w sobotę i wyjeżdżają w niedziele tak jak zawsze . A to spora gromada z dziećmi i to na tej zasadzie ze śpią u swojej mamy i tutaj tylko zaglądają. Jak zobaczą torta imprezę i darmowa wyzerke jak przyjadą zajrzeć w sobotę to się już niestety ich nie pozbedziemy i będzie tlum.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    to chyba musisz to jednak podzielić ja bym pewnie robiła w piątek :P

No w piątek u nas kompletnie odpada. No zobaczę jeszcze do jutra nie dozylam

Czyli co testować wieczorem ? Myślę że zacznę robić testy za jakiś tydzień może coś tam bedzie wiadomo a jak się teraz w tym curly nie uda ( tfu odpukać) to się uzbroje na przyszły cykl w większy arsenał póki co skapy okres trwa 3 dzien

O mnie
    Testów owu nie tlrobi się rano właśnie ze względu na zbyt skoncentrowany mocz i wynik może być fałszywie dodatni

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów