Strona 473 z 1202
Pokaż wyniki od 4,721 do 4,730 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny sprawdziłam dzisiaj w pracy wynik badań tsh na internecie bo bym chyba zwariowała czekać do tej pory i wiecie co ?! Moje tsh -2.48 nigdy więcej nie robię dużo badań na raz bo czytałam ze przez to wychodzą pomyłki a ja już ze skrajności w skrajność popadałam ! A jeśli chodzi o prolaktyne to ha zbadałam bo mnie cycki bolały od owulacji do 3 dnia nowego cyklu nawet jak @ przychodziła to mnie i tak bolały i były ogromne ... Bóle głowy nie do zniesienia, stres to u mnie była norma ja byle głupota się stresowałam ze aż czasami brzuch mnie bolał. Warto sobie zbadać dla własnego spokoju . Ale tez trzeba wiedzieć jak się przygotować do takiego badania.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Yelina mi również robisz nadzieję, że po euthyrox szybciej się uda
    Ja liczę na ten cykl no ale zobaczymy.
    też właśnie liczę na ten cykl.... codziennie w ciągu dnia mam nadzieję, że się udało, a jak rano wstaję to jedna myśl tylko "głupia jesteś, tyle czasu się nie udaje, to czemu teraz miałoby się udać." :/ ale tak jak napisałaś, zobaczymy jeszcze niecałe 2 tyg. czekania.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Najgorsze jest to, że myślałam, że odpuściłam, ale od wizyty u gin mam jakąś cichą nadzieję, że może jednak.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cosima, a jak tam Twoje wyniki ?? ;>

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Hej hej! Wizyta domowa krótka i sympatyczna także jest z głowy. Mocno nas wymaglowali na rozmowie przedtem, jeśli nas puszczą dalej to dostaniemy kwalificje na dziecko 0-3lata więc rozstrzał duży, lekki szok na pocżatku, ale przetrawiłam.
    No to swietnie, ze jiz po wizycie ))
    To teraz jaki jest nastepny krok? I kiedy on nastapi?
    Kciuki zaciskam za jednak jak najmlodsze dzieciatko!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Ja tez wiaze ogromne nadzieje z tym cyklem niestety... Monitoring mam juz jutro. Przy okazji zapytam go o ten moj progesteron czy jest dobry czy za niski
    Moje ostatnie tsh to 2,6... Skoczylo z 2,06..:/ no coz biore teraz raz w tygodniu podwojna dawke i zbadam soboe za 6 tyg znowu i zobaczymy

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Cosima, a jak tam Twoje wyniki ?? ;>
    Moje prawie wszystkie koło górnej granicy normy. Zobaczymy co endo powie o tych antygenach...TSH 3,2
    Najbardziej martwi mnie bardzo podwyższony potas. Mam nadzieję, że to nie hiperkalemia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    to TSH też masz wysokie, a Ty bierzesz euthyrox ? co do anty to pewnie dobrze, że w normie, ja mam trzykrotnie podwyższone i też powiedziała, że trgedii nie ma :P pójdziesz w pon to się wszystkiego dowiesz. Będzie dobrze ;*

Cześć. Co u Was? Kasiu jak tam? Ja od rana trochę nerwy mam. Nie możemy się dogadać kiedy rodzice moi przyjadą do Kai na urodziny. Teściową rzada żeby przyjechali w niedziele a rodzice no chcą w sobotę i kurka no co ja mam zrobić? Jak wpadną w sobotę to będziemy mieć imprezę na 18 osób bo się dalsza rodziną zjeżdża masakra.... teściowa z obsługą zostanie sama bo dziecko o 19 idzie spać a oni przyjadą koło 18...

A i jakiegoś uczulenia dostalam. Cały brzuch i piersi mam obsypane

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów