Strona 472 z 1202
Pokaż wyniki od 4,711 do 4,720 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny z tym tsh to warto moim zdaniem trochę powalczyć. Moj rodzinny tez powiedział ze tsh 3,07 jest okay. Ale mam super lekarza ktory dał mi skierowanie do ginekologa jak on uważa i moj ginekolog powiedział ze moze to być przyczyna ze nie zachodzę w ciąże i powinnam zbić do tsh 1 i dostałam tabletki. Juz po tygodniu brania zaczęłam sie lepiej czuć. W połowie poprzedniego cyklu zaczęłam brać. A w tym cyklu zaszłam w ciąże. Moze to być przypadek ale myśle ze cos moze w tym być.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen to super ze wizyta się udała trzymam kciuki za dalsze działania
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Yelina, robisz mi nadzieję :P euthyrox zaczęłam brać pod koniec poprzedniego cyklu (3tyg temu), z tym, że ja mam ten najsłabszy i dopiero pod koniec października mam powtórzyć TSH i wtedy się okaże,czy mam zwiększyć dawkę.

Dziewczyny (pewnie powtórzę już to pytanie, ale wolę się upewnić). Bo mam zrobić po 20.dniu cyklu progesteron, ale kiedy najlepiej ? poprzedni cykl miał 27 dni.
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 22-09-16 o 09:21
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Arwen, oby już teraz wszystko szybko się potoczyło
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ja jutro mam wolne i idę zrobić wszystkie badania. Juz nie mogę sie doczekać wizyty 7 października co mi lekarz powie. Kupie tez jutro ta mieszankę ziół i zaczniemy oboje pic. W pracy nic nie mowię ze się staramy bo podobno mogliby mnie zwolnić juz był taki przypadek ze dziewczyna powiedziała ze stara sie o dziecko i za tydzień juz wypowiedzenie dostała

O jezu karolinabrn to bardzo wrednie z dziewczyną postapili. Rzeczywiście lepiej przemilczeć pewne kwestie w takim wypadku

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja dzisiaj poszłam jeszcze raz zrobic tsh ft3 i ft4 .. normalnie juz w tym miesiacu wydalam ponad 200 zl na same badania . Wczoraj kupiłam sobie siemie lniane i duuuużo wody z JODEM USTRONIANKE piłam ja w ciąży i wyniki mialam super. Tylko jestem załamana tym TSH chciałąm jak najszybciej zajsc w ciąże. Synek ma juz 3 lata wzięłam ślub i od razu chcielismy nastepne dziecko zeby niebylo tak duzej rozbieżnosci wieku.. a tu psikus . Jak zwykle wszystko idzie w przeciwną strone. Teraz moja przyjaciółka zaszła w ciąze a starałysmy sie w tym samym czasie nawet miesiaczki w tym samym czasie mialysmy. I wiem ze nie powinno sie zazdroscic ale mi sie tak smutno zrobiło ze az sie poplakalam jak poszlam z nia do lekarza . jutro Też ide do ginekologa jak nie powie mi czegos konkretnego to zmieniam lekarza i mam go w czterech literach . wszedzie pisze ze jak chce sie zajsc w ciąże to przynajmniej TSH =2 a u mnie mowi ze jest wszystko ok .. Ja juz mam nerwice i popadam w depresje ..;//

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Dziewczyny ja dzisiaj poszłam jeszcze raz zrobic tsh ft3 i ft4 .. normalnie juz w tym miesiacu wydalam ponad 200 zl na same badania . Wczoraj kupiłam sobie siemie lniane i duuuużo wody z JODEM USTRONIANKE piłam ja w ciąży i wyniki mialam super. Tylko jestem załamana tym TSH chciałąm jak najszybciej zajsc w ciąże. Synek ma juz 3 lata wzięłam ślub i od razu chcielismy nastepne dziecko zeby niebylo tak duzej rozbieżnosci wieku.. a tu psikus . Jak zwykle wszystko idzie w przeciwną strone. Teraz moja przyjaciółka zaszła w ciąze a starałysmy sie w tym samym czasie nawet miesiaczki w tym samym czasie mialysmy. I wiem ze nie powinno sie zazdroscic ale mi sie tak smutno zrobiło ze az sie poplakalam jak poszlam z nia do lekarza . jutro Też ide do ginekologa jak nie powie mi czegos konkretnego to zmieniam lekarza i mam go w czterech literach . wszedzie pisze ze jak chce sie zajsc w ciąże to przynajmniej TSH =2 a u mnie mowi ze jest wszystko ok .. Ja juz mam nerwice i popadam w depresje ..;//
    Sysia jest to zrozumiałe, że zazdrościsz jak sama chcesz. Nie wstydz się tego, przecież nie życzysz jej źle, jedynie sama chcesz być w ciąży. Jak dla mnie zrozumiałe. Ja też się martwię co się dzieje u mnie bo ostatnie 2 cykle mam jakieś dziwne. Czekam niecierpliwie na termin @, 25-go mam dostać. Jeśli nie przyjdzie na co liczę to w pon beta a jeśli przyjdzie to zrobię poziom prolaktyny i do gina idę. Lekarze....Ja kiedyś chodziłam do lekarza i mówiła o pms, że bardzo źle znoszę, miałam dużo objawów nie do zniesienia. Czytałam o prolaktynie, nie chciał dać skierowania bo wszystko jest ok. Sama zrobiłam badanie i co?? Wynik dużo ponad normą. Ale miał zdziwienie, głupio mu było nieźle. Mi też zależało aby teraz zajść bo muszę termin porodu że tak powiem dostosować do życia, dużo by pisać...ale wiem, że los jak zwykle będzie na przekór moim planom. Trzymaj się i nie załamuj.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Yelina mi również robisz nadzieję, że po euthyrox szybciej się uda
    Ja liczę na ten cykl no ale zobaczymy.

Ja dzisiaj wysiadam nie dość że okres skapy co prawda ale bolesny to dziecko robi wszystko żeby mnie zdenerwować. Najpierw w porze obiadowej robiłam kopytka a ona że mną na podłodze całą maka i cukier po całej kuchni rozniesiona , potem stwierdziła że danio serek to świetne stempelki i wysteplowala wyciagniętym z kosza opakowaniem całą naszą kanapę ( dwie minuty mnie nie było) wcześniej wpadła twarzą w kałużę błota ( całą do przebrania bo nawet włosy miała mokre) długo by pisać...padam na pysk a tu jeszcze prasowanie czeka bo nie mam już jej w co ubierac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów