Strona 471 z 1202
Pokaż wyniki od 4,701 do 4,710 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Baraszkowanie a poziom tsh nie maja zadnego zwiazku z tego co mi wiadomo takze milej zabawy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen, a jak tam Wasza wizytacja?

No właśnie Arwen jak tam? Ja to już zapomniałam co to prawdziwy okres. Umieram...

Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Hej, a bierzecie go 5 tabl na raz czy dzielicie dawkę w ciągu dnia?
    Ja przez ost. 2 miesiące brałam 2 rano i 3 wieczorem...
    ja mam zwykły olej z wiesiołka w kapsułkach. Biorę 2 tabletki do południa i 2 wieczorem. (http://www.aptekarnia.com/product-po...-kapsulki.html). Ale teraz muszę przerwać, bo jak się wczoraj dowiedziałam już jestem po owu. Nadżerki praktycznie się pozbyłam, zostało ledwo co, także jestem zadowolona, bo po wczorajszym wypalaniu było mi strasznie słabo i niedobrze przez jakiś czas... nie wiem czemu. Kolejna wizyta za 3 mies. (kontrolna) chyba, że wcześniej zajdę w ciążę teraz mogę zrobić badanie progesteronu w dwudziestym którymś dniu cyklu i monitoring owu jak będę chciała w nast. miesiącu.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mamakai współczuję :* dla mnie najgorsze są 2 dni, ledwo da się przeżyć. ;p
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    A ja straciłam nadzieje na ten cykl... jak do tej pory miałam jakieś oznaki ciąży tak dziś wstałam rano i stwierdziłam ze juz prawie nic nie ma. Nadal mam wrażenie spuchnietej macicy ale piersi takie jakby już normalne i przeczucie mnie nie omija ze nic z tego... aj

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    U mnie powoli kończy się @ , więc zacznie kilka dni zaczynamy starania.
    Dzisiaj będą moje wyniki badań hormonalnych i tych anty-tarczycowych. Wieczorem dam Wam znać. W poniedziałek mam wizytę u endokrynologa, który w końcu ustawi mi leczenie nowe na spazmofilię i potwierdzi, czy mam też Hashimoto.
    Trzymam kciuki za testujace!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej hej! Wizyta domowa krótka i sympatyczna także jest z głowy. Mocno nas wymaglowali na rozmowie przedtem, jeśli nas puszczą dalej to dostaniemy kwalificje na dziecko 0-3lata więc rozstrzał duży, lekki szok na pocżatku, ale przetrawiłam.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    mamakai współczuję. Mi się @ wyregulowały po anty. Bóle tylko 1 dzień, skąpe i czasami nie wiem, że mam. Za to bóle jajników jak już pisałam od samych dni płodnych aż po @, wtedy to się nacierpię.

Ann trzymam kciuki, za owocny cykl, super, że nadżerka wyleczona.

Aguśka obyś się myliła, ale powiem Ci, że ja też straciłam nadzieję. Co prawda brzuch mnie boli, wczoraj jak miałam więcej ruchu to bolał jakbym miała pierwszy dzień @ i miałam uczucie jakby leciało ze mnie, dokładnie tak jak mam 1dc, potem dopadły mnie mdłości w autobusie. Piersi mam napuchniete i nie tyle bolą co czuję takie jakby ciśnienie w nich, czasem mrowią/szczypią, ale...wczoraj po kąpieli zauważyłam wyciek znowu :-( w tamtym cyklu miałam wyciek od 10dc (było to po stosunku i do tego potem ja sprawdzałam i chyba sama napędzałam ten wyciek) i im bliżej @ tym mniej (przestałam sprawdzać) a w tym cyklu wczoraj mi się pojawiło w 27dc. No i coś mi się zdaje, że prolaktyna będzie do leczenia. Nie wiem czy łączyć te dwa cykle czy nie, jeśli chodzi o ten wyciek, Ten pojawił się w zasadzie bez powodu, nie było przytulanek, nie drażniłam, nie sprawdzałam no i o 17 dni później. Cóż okaże się w niedzielę, jeśli przyjdzie @ to w poniedziałek idę zmierzyć prolaktynę, jeśli nie to będzie test. Jak ja bym chciała tą drugą opcję :-(

cosima trzymam kciuki aby ten cykl był Wasz

Arwen chyba ta cała procedura strasznie długo trwa, co? Kurczę tyle dzieci czeka na nowy dom, powinni szybciej to wszystko robić. Jak się dzieciom dzieje krzywda w ich rodzinnym domu to jakoś nie działają szybko i mało ważne jest dobro dziecka, a jak już chodzi o adopcję to maglują potencjalnych rodziców że szok. Ja rozumiem, że muszą posprawdzać itd ale...dlaczego to trwa kilka lat??? Jakieś kursy itd Przecież jak kobieta zaciąży to żadnego kursu nie mają, jak to się mówi - praktyka czyni mistrza ;-)
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 22-09-16 o 07:28

Arwen napewno będzie dobrze. Wiadomo muszą jakieś pole manewru sobie zostawić bo nie wiadomo jakie dzieci są do adopcji gotowe. Najważniejsze żeby w końcu was poinformowali że przechodzicie dalej i żebyście jak najszybciej otrzymali telefon ze dziecko czeka ale współczuję wam tego stresu przed wizyta i w ogóle...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów