Strona 470 z 1200
Pokaż wyniki od 4,691 do 4,700 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Sysia, ja zaczynalam z tsh 4,2, ft3 i 4 w normie. Kazdy gin i endo kazal zbijac, bo to sie nazywa subkliniczna niedoczynnosc. U mnie to wyniklo z za malej tarczycy. Leki bede brac juz do konca zycia, bo jak sie smieje moj endo - tarczyca to pani juz nie urosnie. Z objawow wysokiego tsh mialan glownie wypadanire wlosow i uczuvie chlodu - minelo.

tylko u mnie jedyne objawy to bole glowy swiatlowstret ( czuje sie jak wampir, najlepiej mi tylko nocą) i LENISTWOOOO ale to okropne lenistwo dzien w dzien nic mi sie nie chce .. ale bole glowy to juz jestem umowiona do neurologa . Najlepsze jest to ze jak 2 miesiace temu robilam badania tsh ft3 i ft4 to tsh wynosilo 3.5 ... Kiedys miałam USG tarczycy bylo wszystko w porzadku i to najlepszym porzadku. 3 lata temu byłam w ciąży mialam TSH -2.5 bo ostatnio patrzylam wyniki badan .. a czy choroba może wplynąć na wyniki badan? Obecnie mam kamienie w nerce zapalenie ukladu moczowego i mam duszący mokry kaszel który sama lecze bo zle znosze antybiotyki a zawsze dostaje na kaszel. Gdzies dzisiaj wyczytalam ze infekcje mogą podwyższyć TSH .. Jutro ide powtorze badania .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Yelina Zobacz posta
    Dzien dobry dziewczyny. Nie mogłam w nocy spać bo mnie piersi strasznie bolały i zalało mnie przeczucie ze jestem w ciąży. Z racji ze wcześniej test kupiłam to od samego rana zrobiłam i... Natychmiast dwie czerwone krechy ! Jestem w ciąży !!!
    Super
    Gratuluję
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Yelina super gratulacje

Ja czekam na owu. Według aplikacji i moich domysłów i wyliczeń ma się pojawić w piątek.

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    w ogóle wracając do tematu wiesiołka, to faktycznie działa. Przy moim całkowitym braku śluzu płodnego, coś się tam w tym cyklu zaczęło pokazywać :P
    Hej, a bierzecie go 5 tabl na raz czy dzielicie dawkę w ciągu dnia?
    Ja przez ost. 2 miesiące brałam 2 rano i 3 wieczorem...

O mnie
    Jestem w ciąży
    ja biorę 3 tabletki na raz w południe. Mam nadzieję, że pomogą po raz kolejny.

A to ten wiesiolek to jakoś pomaga na śluz tak? To w tabletkach jest? Ma jakąś konkretną nazwę? Rozumiem że nie szkodzi ? Przepraszam że tyle pytań ale zielona jestem w tym temacie

O mnie
    Jestem w ciąży
    Tak tak wiesiołek pomaga na śluz i jest w tabletkach.
    Ja biorę firmy Oeparol. No i chyba nie szkodzi a może pomóc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    u mnie jest podobna sytuacja, Tsh 3,11 anty tpo ,ft 3 ft 4 książkowe ....
    Tylko mój lekarz,sam nie wie dlaczego tsh mam caly czas podwyższone
    Przez moje tsh najchętniej cały czas bym spała,niby jest w normie ,ale żeby starać się o dziecko to nie ma szans, wole nie ryzykować. Jutro ide na kontrolę sprawdzić
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    tylko u mnie jedyne objawy to bole glowy swiatlowstret ( czuje sie jak wampir, najlepiej mi tylko nocą) i LENISTWOOOO ale to okropne lenistwo dzien w dzien nic mi sie nie chce .. ale bole glowy to juz jestem umowiona do neurologa . Najlepsze jest to ze jak 2 miesiace temu robilam badania tsh ft3 i ft4 to tsh wynosilo 3.5 ... Kiedys miałam USG tarczycy bylo wszystko w porzadku i to najlepszym porzadku. 3 lata temu byłam w ciąży mialam TSH -2.5 bo ostatnio patrzylam wyniki badan .. a czy choroba może wplynąć na wyniki badan? Obecnie mam kamienie w nerce zapalenie ukladu moczowego i mam duszący mokry kaszel który sama lecze bo zle znosze antybiotyki a zawsze dostaje na kaszel. Gdzies dzisiaj wyczytalam ze infekcje mogą podwyższyć TSH .. Jutro ide powtorze badania .

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jeśli chodzi o wiesiołek to ja biore w płynie lepiej przyswajalny i dodaje do salaty jako dresing albo lyzke i do dzubka ! ) a i teraz przygotowalam sobie siemie lniane też podobno pomaga i duuuuuuuuużo wody trzeba pic . Ja ogólnie jestem osoba ktora nie lubi wody tylko soki ale przez to mam kamienie w nerkach i teraz wode sobie kupilam z jodem ( poruszylo mnie zdjecie mamy z dzieckiem hihihhi) ) i teraz duzo wody pije a w szczegolnosci powinno sie duzo pic w okolicy owulacji . A jutro rano lece powtorzyc TSH I FT3 FT4 w innym laboratorium . Ale dopiero w piątek dowiem sie co i jak bo jutro na 14 pracuje ( Tylko zastanawiam sie czy moge dzisiaj baraszkowac , jesli jutro chcę badać TSH ?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Ale tu jest ruch dzis
    U mnie niespodziewanie zaczal sie remont. Mam wymieniane okna jutro z rana a dzis przyszedl pan i sie wzial za remont lazienki
    Okna mialy byc wymieniane w przyszlym tygodniu a lazienka prawie dwa tygodnie temu
    Pan od okien zadzwonil ze ma okienko w swoich robotach i moze wpasc jutro a pan od lazienki byl chory ale dzis zadzownil ze wlasciwie to moglby juzz dzis zaczac. Idealnie sie zlozylo bo zamiast miec dwa razy bajzel bede w piatek juz mogla sprzatac po wszystkim i z glowy
    Jedyny minus, ze mojego meza nie ma bo ma nagrania w pracy i przygotowanie moeszkania jest na mojej glowie... A plecy nadal bola :/
    U mnie 8dc a mam bardzo mokro.. szkoda tylko ze mezusia nie mam w domu..
    Na mnie wiesiolek nie dziala. Wiec przestalam go brac. A bralam teraz tabletki, wczesniej tobilam sobie napary ale jak pisalam, nie ma zadnej roznicy u mnie. Z piciem wody ciekawe, zastosuje. Ja zawsze za malo pilam bo po prostu o tym nie pamietam. Po szklanke wody siegam jak juz mnie bardzo suszy... Takze ide sobie wody nalac
    Yelina gratuluje! )))

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów