Strona 47 z 1202
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dziewczyny, świetnie Was rozumiem bo rzeczywiście teraz jak się z domu wyjdzie przy tak ładnej pogodzie to wszędzie prawie wyłączenie mamy z wózkami/dzieci na placu zabaw itp Ja właśnie wróciłam z moją do domu ze spaceru i gdzie nie spojrzałam to albo starsi ludzi na ławkach albo wózki i biegajace dzieci w koło ja to znowu wszędzie widzę matki z dziećmi w wieku mojej albo starsze i drugie małe w wózku albo matka jest w ciąży. I też im trochę zazdroszczę... bardzo bym chciała by córka miała rodzeństwo i to z nie bardzo duża różnicą wieku a tu zaraz kończymy 2 lata...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ja juz głupieje... ratujcie bo juz nic nie rozumiem. @ miałam 20 dni temu a od 11dc testuje owulacje. Sluz płodny mam od ok 6 dni, raz więcej raz mniej ale jest. Szyjka otwarta i chyba miękka ale testy owulacji nie pokazują. Do tej pory miałam cykl średnio 29 dniowy a tu już 20 dc i niby owulacji brak (według testow). Dodam że ok 2-3 dni temu czułam ból(prawdopodobnie jajnika). W skrócie wszystko wzkazuje ze owulacja będzie(lub byla) tylko testy mówią inaczej.

Aguska, ja bym w 100% nie ufala testom, bo juz niejedna miala owulacje, a testy negatywne. O ktorrej porze dnia robisz te testy? Jeden czy 2 dziennie?

witam i przepraszam ze nie natemat bd pisac ale nwm gdzie juz mam pytac. Czy jest możliwość zajscia w ciaze dwa dni po @.. od razu mowie ze doszlo do wytrysku w srodku mnie dwa razy.. bardzo prosze o odpowiedz.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Aguska ja nie ogarniam tych testów owu. Nie miałam okazji testować do momentu dwóch kresek bo między czasie przestałam sprawdzać. I niewiem czy pokazało by mi w czasie owu.

Ona 18 raczej wątpię że wtedy można zajść w ciążę. Do owulacji jeszcze dużo dni. Plemniki z tego co kojarzę to żyją max 7 dni. Przy cyklach około 29dniowych owulacji czyli możliwość zapłodnienia jest około 14 dni od pierwszego dnia okresu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Co do testów owu to z nimi dziwnie jest (moja kuzynka przestala uzywac bo mowila ze kiedy by nie robila to dwoch kresek nigdy nie bylo...), choc tylko 3 cykle testowalam tak naprawde... i dwa razy tak bylo ze pokazywaly mocne kreski a objawów organizmu na owu nie bylo zadnych... a znowu teraz w tym cyklu to mialam i objawy - bole jajnikow /brzucha i duzo sluzu i testy potwierdzily ze owu jest. wiec juz nie wiem ale u mnie (mam taka nadzieje przynajmniej) sprawdzaja sie te testy bo organizm nie zawsze pokazuje ze to "te dni"... w kazdym razie uzywac ich bede bo raz czuje ze mam owu raz nie - a marnowac cykli nie chce juz wiecej....

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Aguska, ja bym w 100% nie ufala testom, bo juz niejedna miala owulacje, a testy negatywne. O ktorrej porze dnia robisz te testy? Jeden czy 2 dziennie?
    Robie dwa. Jeden ok 10-11, drugi ok 20-21. Mam nadzieje ze owulacja będzie lub jeśli już była to tez dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ona, jesli masz krotkie cykle to tak. Ja miewalam cykle 25 dni, owu mialam w 11 dniu wiec od 6dc mialam sluz plodny. Lekarz mi to potwierdzil monitoringiem.

Aguska, no to powodzenia

O mnie
    Aguska, no to powodzenia
    Narazie nie dziękuję; ) ale dam znać za ok 2 tyg

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Burzujka, sama nie wiem czego chcee na ten moment. Kolejna ciaza to bedzie szok i masa zlych emocji, a efekt - trudno wierzyc, ze bedzie ok. Na srode mamy wizyte w oa, popytamy czy mamy na ten moment jakiekolwiek szanse
    Arwen, nie jestem na Twoim miejscu i nie wiem jakbym sie czula i co bym zrobila. Ale tak sobie mysle ze skoro latwo Ci zajsc w ciaze i Twoj organizm dobrze (chyba?) znosi te poronienia, to moze wlasnie lepiej uparcie zachodzic bo moze za ktoryms razem zdarzy sie cud i zarodek przetrwa ciezki poczatek i sie uda?
    Nie wiem a moze nie warto, bo za duzo to Was kosztuje...
    A do Łodzi kiedy? Jakos chyba pod koniec maja tak?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów