Strona 466 z 1202
Pokaż wyniki od 4,651 do 4,660 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Sysia, ja zaczynalam z tsh 4,2, ft3 i 4 w normie. Kazdy gin i endo kazal zbijac, bo to sie nazywa subkliniczna niedoczynnosc. U mnie to wyniklo z za malej tarczycy. Leki bede brac juz do konca zycia, bo jak sie smieje moj endo - tarczyca to pani juz nie urosnie. Z objawow wysokiego tsh mialan glownie wypadanire wlosow i uczuvie chlodu - minelo.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej. U mnie szaro i ponuro. @nadal brak

A co u Was? Coś czuję że dzisiaj mnie okres zaleje ale Kurde pojawia się u mnie też cień nadziei że jednak nie... niedobrze
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 21-09-16 o 06:01

Sysia, ja miałam TSH zawsze ok 2,5 i gin twierdził, że jest ok, ale nie dawało mi to spokoju i poszłam do endokrynologa, zlecił mi m.in. TSH , antyTPO i antyTG. TSH wyszło 2,7 (czyli teoretycznie w normie), jednak anty miałam trzykrotnie podwyższone... okazało się, że to początki hashimoto i dostałam euthyrox N25 i po 2 mies. od ostatniego badania mam powtórzyć TSH. Ogólnie endo powiedziała, że gdybym nie starała się o dziecko, to wyniki są ok, jednak musiałabym to kontrolować, ale bez leków. W moim przypadku chce doprowadzić tarczycę do ok 1. Euthyrox biorę jakieś 3 tyg, więc zobaczymy jakie efekty będą Powiedziała też, że niekoniecznie te wyniki musząbyć problemem w zajściu w ciążę, bo są dziewczyny, któe mają dużo gorsze wyniki i dowiadują się o tym dopiero jak już są w ciąży i mają robić badania, no ale każdy organizm jest inny i inaczej może zareagować (tak sobie to tłumaczę ).
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Hej. U mnie szaro i ponuro. @nadal brak

A co u Was? Coś czuję że dzisiaj mnie okres zaleje ale Kurde pojawia się u mnie też cień nadziei że jednak nie... niedobrze
    ale nas trzymasz w napięciu :P

u mnie też szaro i ponuro... chcę do domu pod kołderke ;-((((
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam

Mamakai u mnie pada i 7st, nie umiem się dobudzić. Mnie brzuch i piersi bolą, niecierpliwie czekam na termin @. Nie dziwię się, że masz nadzieję bo @ brak. A jak twój pęcherz?

Pęcherz leczę spokojnie.
    Niech już przyjdzie ten okres bo ani ciazowych objawów ani okresowych :/

Muszę dzisiaj jechać na miasto i zastanawiam się czy wstąpić do apteki po test czy nie no bije się z myslami... czuję że mam tam w środku potwornie mokro
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 21-09-16 o 06:41

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mamakai ja na Twoim miejscu kupiłbym test ciążowy i owulacyjne przy okazji
    U nas brzydko jak cholera, aż nic się nie chce. Wydaje mi się ze piersi mam delikatnie "spuchniete" i teraz boje się że się nakrece; (

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Malwina4

O mnie
    Jeśli chodzi o tarczycę to niektórzy lekarze albo są niedouczeni albo bagatelizują. Moja siostra nie umiała zajść w ciążę. Lekarze nic z tym nie robili, bo przecież młoda...Po 2 latach dostała bóli w krtani, nie umiała przełykać. Guzy na tarczycy. tarczycę wycięli całą. Zaczęły się problemy z hormonami. Minęło 12 lat i dziecka nie mają i mieć nie będą. Jej organizm nie umie wyregulować hormonów za pomocą leków. Non stop zmienia dawkę, leki i nic. Teraz już stracili nadzieję i odpuścili, siostra dobiła 40-tki. Gdyby jej wcześniej wykryli te guzy to by była szansa na zachowanie tarczycy, a tak d...

Member
    Malwina4

O mnie
    Mamakai ja to bym nie wytrzymała i zrobiła. Zresztą mnie już korci zrobić test a wiem, że i tak wyjdzie negatyw i 25-go mnie zaleje :-(

aguska mi się strasznie dużo wody w organizmie zebrało na dniach, piersi mam większe i mrowią. Wiem, że tak przed @ może być bo tak miałam, ale już jakiś czas temu więc z dnia na dzień nadzieja mi rośnie i jednocześnie wiem, że będzie większe moje rozczarowanie. Miałabym większą szansę, gdyby mąż nie zachorował akurat w moje dni płodne, ale cóż...

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Malwina patrze nie tylko mnie korci zrobić test;D ale nie, wstrzymuje się i czekam na @.
    Jest dokładnie tak jak piszesz, nadzieje rosną ale i strach przed coraz większym rozczarowaniem. Boje się

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów