Strona 462 z 1202
Pokaż wyniki od 4,611 do 4,620 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

No to może zrobię ale skoro z krwi negatyw to okres się zjawi

2. dzieckozakupy.pl
    Czekam na okres a pojawiło się zapalenie pęcherza :/ no nic trzeba leczyc

Kasiu, nie pociesze Cie, bo te zastrzyki zazwyczaj bierze sie do konca ciazy (no chyba, ze wyniki pokaza cos innego). Bez refundacji sa bardzo drogie, a zdobyc lek na znizke graniczy z cudem - mnie sie udawalo tylko w klinice leczenia nieplodnosci i u rodzinnego raz, ale wyjatkowo.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej, Dziewczyny! Nie pisałam od ponad miesiąca tylko was podglądałam jakoś nie miałam siły... Nie wiedziałam co napisac bo wy wiedziałyście mniej wiecej co wam dolega dlaczego nie mozecie zajsc w ciaze i w ogole .. Aż i ja zabrałam sie za badania hormonów i otóż jestem ZALAMANA !! TSH - 4.3 norma - 0,2-4,2 ( wiadomo że lepiej miec poniżej 2 jak chce sie zajsc w ciąże .. Ale ft3 i ft4 mam w normie ! I co teraz ? Lekarz powiedział zeby jeszcze raz zrobic tsh ft3 i ft4 bo tsh ma sie nijak do ft3 i ft4 bo one sa w normie .. Hmm no nie wiem , nie znam sie. Moze ktoras z was miala podobny problem ?
    Dalej ... LH - 4.87 a FSH 4,86 lekarz powiedzial ze jest okej bo jest 1:1
    Estradiol- 27.2 wiec jest okej .
    I tu uwaga ! Prolaktyna 30,1 gdzie norma jest do 29.. przepisał mi bro cos tam ... nie umiem tego zapamietac ..
    Testosteron 42.99 norma 6-82 ale jak dla mnie jakoś i tak duże ..
    A i badania robiłam w 3 dniu cyklu .
    Dziewczyny doradzcie cos bo dzisiaj juz mi glowa od myslenia zaraz wybuchnie !!

Sysia, na tsh za bardzo się nie znam ale na moje oko powinno zlecieć po bromergonie bo pewnie to dostałaś na prolaktynę. Wiem ze jest jakaś zależność pomiędzy tsh i PRL. Natomiast po bromergonie możesz odczuwać bardzo złe samopoczucie, dziwie sie ze nie Dał Ci dostinexu. Pewnie jak zbijesz prl to każe Ci sprawdzić jeszcze raz tsh i wtedy może da ten lek eurytox czy jakoś tak.

U mnie kiszka dziewczyny. Po 2 dniach opoźnienia przyszła @ w tym miesiącu badamy męża. Sobie daje już spokój i włączam luz. Będzie ciąża to będzie, nie to nie. Może to jakiś sposób? ...
    Ostatnio edytowane przez Ilusive ; 20-09-16 o 16:18

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    sysia ja miałam tsh w normie ale że jestem mamą aniołka no i nadal się staram o kolejną ciąże to tak jak napisałaś trzeba mieć tsh poniżej 2 więc biorę ethyrox i tsh ładnie spada o reszcie badań to na pewno bardziej doświadczone kobitki się tu wypowiedzą. Ale spokojnie skonsultujesz to z lekarzem dostaniesz leki i będzie dobrze

Ilusive przykro mi że @ przyszła..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilusive przykro mi przytulam:*

Mój mąż wrócił z pracy no i się zaczęło .. nie dzwigaj przypadkiem wanienki do malej przyniosę Ci tylko mi powiedz że ja będziesz kąpać, nie pij tyle kawy. Itd. O boże.. dodajcie mi sily

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mamakai ja bym na Twoim miejscu zrobiła ten test sikany i mu pokazala

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Sysia jak moge doradzić to bierz bromergon na noc. Ja kilka lat temu zbijałam przez pół roku. Jak wzięłam rano to umierałam a tak wszystkie objawy przespałam i mi lekarz mówił, że zero alkoholu przy tym leku. Ja wtedy się nie starałam.

Ilusive przykro mi...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów