Strona 46 z 1202
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ja dziś będąc w smyku chciałam każdą ciężarną dotknąć by się zarazić a było ich mnóóóóóstwo a nad moim domem latały 2 bociany choć normalnie nie wierze w takie rzeczy to w te chce uwierzyć

2. dzieckozakupy.pl
    Kaska, glowa w gore, bedzie dobrze, musicie ten kryzys przetrwac! Kciukam za Was.

Cosima, za Ciebie tez trzymam kciuki i czekam na Twoje testowanko.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A my wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie Arwen

Burzujka, sama nie wiem czego chcee na ten moment. Kolejna ciaza to bedzie szok i masa zlych emocji, a efekt - trudno wierzyc, ze bedzie ok. Na srode mamy wizyte w oa, popytamy czy mamy na ten moment jakiekolwiek szanse

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    WIitam was dziewczyny
    Wróciłam i ja z długiej wyczerpującej majówki. Dużo się działo widzę u was
    Nowe dziewczyny witam serdecznie i życzę powodzenia
    Fajnie, że odpoczęłyście, zrelaksowałyście się, nie myślałyście ciągle o małym baby....
    Trzymam kciuki za te które teraz testują! cosima jeszcze jest szansa póki @ nie ma pamiętaj.
    Arwen dobrze, że wrzuciłaś na luzz... a zobaczysz że prędzej czy później się uda.
    Kasia! nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło chwila przerwy może wyjdzie wam na dobre

O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja już na swoim mieszkaniu, w końcu więcej luzu przede wszystkim
    dużo pracy z tą przeprowadzką, remonty itp.... ale tydzień z moim M wykorzystany nie liczę na ciążę to by było za piękne... Chociaż to był "ten" tydzień tym razem bez stresu i nerwów bo on nawet nie wiedział, że to "ten" tydzień.
    Czas pokaże, bardzo bym chciała, jak każda z nas zresztą

O mnie
    Jestem w ciąży
    aguśka696 nie chce cię zniechęcać i chciałabym, żeby te bociany były dla ciebie dobrym znakiem ale w tamtym cyklu mi przed autem przeleciał bocian, mojemu M chodził po boisku i nic z tego nie było niestety

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Mamy teraz duże mieszkanie, jest nas dwoje, a tak praktycznie będe non stop sama bo mój M w pracy ciągle to małe dzieciątko by było wręcz wskazane.
    Teraz gdy jest ciepło na dworze gdy więcej ciężarnych widać, par z wózkiem spacerujących to tak smutno się jakoś robi...

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Niestety im bardziej mózg jest nastawiony na ciążę tym bardziej zwraca uwagę na "ciążowe szczegoly" tj. Widzimy więcej dzieci lub kobiet w ciąży gdzie wcześniej nie ż wracaliśmy na to uwagi.
    I najgorsze jest to ze cholerstwa nie da wybić z głowy ani odzobaczyc

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati super ze juz na swoim. Jak ja Ci zazdroszczę. Czekamy teraz na efekty staranek
    Ok ja też coraz więcej widzę malych dzieci kobiet w ciąży. Po prostu wszędzie.

Ja dziś z mężem i z bratem i bratowa idziemy na polską noc kabaretowa. Mam nadzieje ze się rozluźnimy trochę. Juz nie mogę się doczekać
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów