Strona 457 z 1202
Pokaż wyniki od 4,561 do 4,570 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Przyjdzie przyjdzie najpewniej ale dzięki za kibicowanie

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia ogromne gratulacje!!! Oszczędzaj się i odpoczywaj :*

Przepraszam, ze nie pisałam ale musiałam sie pozbierać trochę.. W piatek dostałam małego krwawienia ale na @ wydawało mi sie za wcześnie. Rozkręciła się @ i wczoraj była już końcówka wiec od dzisiaj bedą staranka by nie przegapić niczego
    Jednak mój drugi cykl po tabletkach trwał już 28 dni. Byłam u mojej Pani doktor i powiedziała, ze wszystko wyglada ok. Uspokoiła mnie co do moich pobolewan brzucha przy owulacji i okresie i powiedziała, ze trzyma kciuki za ten cykl dostałam tez castagnus by brać rano bo strasznie przechodzę PMS i mówi, ze jak sie postaram z mężem to moze sie go nie doczekam nakręciła mnie strasznie! I jeszcze powiedziała, ze jestem sprytna pijąc Inofem bo to nie zaszkodzi a moze pomoc

Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, dlaczego nie zleciła mi żadnych badań? O.o ...

Czas rozpocząć 5dc i działać a w październiku zobaczyć efekty

Mamakai miałyśmy razem świętować w tym miesiącu ale nie obrażę sie, jeśli będziesz świętowała sama :*

Mouse nie liczę na to chyba że zapłodnienie opóźnilo się o 3 dni jakimś cudem to jest szansa ale nie wie czy to możliwe . Czekamy spokojnie na okres

Mouse powodzenia w staraniach ale Ci zazdroszczę że już możesz

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Mamakai jak tam nocka? Pospałaś coś? Ja mam codziennie budzik o 6:10 i ledwo siedzę. Pisałaś o mężu. U nas to znowu odwrotnie. Mąż też chce dzidzię ale on to oaza spokoju za to ja w gorącej wodzie kąpana i niecierpliwa strasznie.

Ja mam od niedzieli zaparcia, nie wiem dlaczego bo ostatni raz to chyba ponad rok temu miałam i od wczoraj piersi mnie bolą, sutki najbardziej ale nie chcę sobie nic wkręcać choć wyobraźnia już pracuje Muszę cierpliwie czekać do niedzieli. Pewnie @ przyjdzie znając moje szczęście. W zeszłym cyklu też miałam pomieszane nieźle bo w dni płodne mlekotoku dostałam ale podczas @ ustało.

Mouse trzymam kciuki za owocny październik Starania to najprzyjemniejsza część cyklu ;-) ja mam pms straszne odkąd synka urodziłam. Już pisałam o tym, że brzuch to mnie boli prawie cały cykl, przestaje 2dc i może z tydzień mam spokój. Jak są dni płodne to na nowo boli aż do @. Jedyne co to mi ból piersi i zły nastrój ustąpił, pryszczy mam pełno jak nastolatka.
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 20-09-16 o 07:26

Malwina4 tak troszkę się przespałam. Nauczyłam się już spać na podłodze przy łóżeczku

Co do męża to wkurza mnie na całego... w lecie u nas na dachu siedział bocian i ten mi wczoraj wieczorem mmsa wysłał zze zdjęciem tego bociana i podpisał puk puk. To mu powiedziałam że jak ja go pukne to zwatpi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ucięło mi posta :/ ogólnie nie pozwala mi dźwigać podnosić i schylac się bo mówi ,, nie gniec Stefanka" oszaleje z nim do tego okresu

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    mamakai się uśmiałam czyli na synusia liczy. Mój mówi, że też by chciał drugiego chłopca a ja marzę o córeczce. W pierwszej ciąży było mi obojętne, a teraz chciałabym mieć "parkę".

No wczoraj się trochę wieczorem przytulalismy to stwierdził ,, dorabiamy ogonek"
    A z tym stefankiem to się śmieje bo w pierwszej ciąży moja siostra całą ciążę mówiła na mój brzuch stefciu chociaż wiedziała że będzie dziewczynka. Nawet teraz jak dzwoni zapytać o kaje to pyta jak tam stefciu dlatego ten stefanek taki wielbiony

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów