Strona 448 z 1202
Pokaż wyniki od 4,471 do 4,480 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A mnie sie skonczyl @ dzisiaj wiec wracam do tej przyjemniejszej czesci cyklu..
    Zastanawiam sie tylko kiedy pojsc na pierwszy monit... Ten cykl mialam 28 dniowy, poprzedni 32 dniowy a normalnie miewam takie 30 cykle. Ktory dzien cyklu bylby dobry?

2. dzieckozakupy.pl
    Burzujka będzie się działo

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    A ja teraz dostałam takich mdłości ze zaraz za przeproszeniem rzygne... ale nie nastawiam się na ciążę bo to dopiero tydzień po owu. Bardziej myślę że to zatrucie lub wirus bo moja Mała przez dwa dni biegunkę miała. Jestem glodna a jedyne co mi wchodzi to wafle ryzowe

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A mnie sie skonczyl @ dzisiaj wiec wracam do tej przyjemniejszej czesci cyklu..
    Zastanawiam sie tylko kiedy pojsc na pierwszy monit... Ten cykl mialam 28 dniowy, poprzedni 32 dniowy a normalnie miewam takie 30 cykle. Ktory dzien cyklu bylby dobry?
    Ja myślę, że pewnie bym poszła jakoś 11- 12 dc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki Cichon za podpowiedz
    Albo pojde w najblizsza sobote i to bedzie 11dc albo w poniedzialek 13dc... Wiec chyba sobota lepsza

Cześć

Kasiu jak tam?

U nas dziś wyjątkowy dzień. 2 urodziny córki.jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno była taka malutka... . bardzo chciałam się dowiedzieć w jej urodziny ze będzie starsza siostra ale póki co wielka niewiadoma ...

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dzieki Cichon za podpowiedz
    Albo pojde w najblizsza sobote i to bedzie 11dc albo w poniedzialek 13dc... Wiec chyba sobota lepsza
    Burzujka mi też tak cykle skaczą raz 27 dni,a raz 35. Jak byłam miesiąc temu w 9 dc, to powiedział, że owu będzie za 2-3 dni. A raz byłam w 23dc i powiedział, że owu była jakieś 2 dni temu i faktycznie tak było, ale chyba żeby nie przegapić tego momentu to poszłabym już w 9dc żeby zobaczył co i jak i sam by stwierdził, czy mam przyjść na drugi/trzeci dzień, czy np dopiero za tydzień.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamakai wszystkiego najlepszego dla Twójej córeczki
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

dziękuję ann:*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mamakai sto lat dla córeczki :*

U mnie bez zmian. Niedługo mama przyjeżdża i jedziemy na krew a potem "cierpliwie" czekam na wizytę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów