Strona 447 z 1202
Pokaż wyniki od 4,461 do 4,470 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kasiu dzisiaj 30 dc co do owu to ja bladego pojęcia nie mam kiedy i czy w ogóle ja miałam. Czekam w spokoju na @ pierwszy cykl po odstawieniu tabletek to może być w cały świat może trwać nawet 40 dni.
    Nie nastawiam sie

2. dzieckozakupy.pl
    Ale 27dc więc test z krwi już by coś pokazał więc się nie nastawiam. Negatyw to negatyw nie ma co się czarować. Okres się zjawi w ciągu tygodnia tylko to uporczywe sikanie. Dzisiaj to już chyba z 15 razy byłam i mąż się mnie pyta czy ja napewno nie jestem w ciąży ale ta beta ..

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja tez wróciłam do brania wiesiołka. Fakt że biorę mniej niż przed ciążą ale biorę to najważniejsze. Mam nadzieję, że zobaczę szybkie efekty.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Wiesz mamakai równie dobrze owu mogłaś mieć całkiem niedawno i dlatego. Nie pozostaje Ci nic innego jak cierpliwie czekać. No ale jeżeli nie dostaniesz w ciągu kilku dni to leć do gina. Trzeba będzie wywołać. Chyba ze co innego tam zobaczy

Ann sny są czasami odwrotne u mnie tak było ostatnio wiec nie zamartwiaj się na zapas. Zresztą z zaduzymi wynikami można sobie poradzić
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu cierpliwie czekam. Jak odstawiłam pigułki 3 lata temu około to okres się zjawił chyba po 37 dniach także ja wrzuciłam na luz i czekam

Ostatnie jakiekolwiek klucia w jajnikach miałam 8 września a bete robiłam 15 września . Może za wcześnie może nie. No nic czekam. Muli mnie trochę i sikam. Ale czekam cierpliwie. Liczę że okres nadchodzi.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    mamakai co do wczesnych objawów ciąży to ja bardzo sceptycznie do tego podchodzę i się nie "napalam" jak to się mówi na ciąże. Oczywiscie życzę tobie ciąży :* ale głowa może zdziałać cuda kobiecie. Ostatnio dokładnie tydzień po dniach płodnych i owym stosunku wydawało mi się, że bolał mnie jajnik i tego dnia byłam megaaaa zmęczona. Wkręciłam sobie więc, że to chyba ten moment zagnieżdżenia. Stety albo niestety 9 września dostałam @.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No też nati ja tego nie uważam za objawy Absolutnie ciąży nie ma będzie @. Jakoś spokojnie akceptuje tą sytuację

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Oj dziewczyny, musimy być cierpliwe...
    Ja teraz czekam, aż @ mi się rozwinie. Na razie 3 dzień plamienia.

Kasiu, trzymam kciuki za jutro!

Cosima ja spokojna jestem od czwartku. Już w ogóle od wyniku w piątek. Na nic nie liczę tylko ta @ mogłaby przylez ... ej to może ciążowe plamienia u ciebie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów