Strona 441 z 1202
Pokaż wyniki od 4,401 do 4,410 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Niespodzianka była niesamowita. Znajomi śmiali się ze to nie fair bo ja w ciąży chodze tylko 6 miesiecy niestety minusem było to że, ze względu na to ze o ciąży nie wiedziałam, robiłam rzeczy zakazane w ciąży (palilam i ciężko pracowałam w sklwpie). Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
    A z tym doszukiwaniem się objawów to teraz mam tego az nadto
    Od owu (4-5dni temu) mam delikatne pobolewanie brzucha, gdzie nigdy wcześniej tego nie miałam. Ale nie chce się nakręcac bo nie raz już miałam różne objawy a @ i tak przychodziła w terminie;/

2. dzieckozakupy.pl
    Jakoś nie rozpaczam powiem Wam ... dziwnie spokojnie to przyjęłam.
    Kurcze tylko myślałam że po tabletkach to łatwiej będzie a tu lipa... no nic trzeba czekać na @ i działać

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    [QUOTE=mamakai2014;2963518]Jako
    Witaj w klubie starających się dalej

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Niby tak ale chyba nie w pierwszym cyklu po odstawieniu bo może jeszcze owu nie być. A wiesz że jak chora jesteś to nawet gdybyś miała owu to nie wiadomo kiedy.

No nie ważne. Wzięłam leki i idę zbierać oorzechy

Dziewczyny ... 5 min temu zaczą mnie bolec brzuch jak na @. Poszłam do toalety i poleciały kropelki krwi, takiej jasnej i połączonej ze śluzem, strasznie rzadkie... Założyłam wkładkę, zobaczyć czy sie rozkręci bo zawsze na początku mam brązowe plamienie a teraz jasne...

Mouse to chyba też nic z tego u Ciebie... coś felernie nam idzie we wrześniu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    [QUOTE=cichon_k;2963534]
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Jako
    Witaj w klubie starających się dalej
    U mnie chyba też starań ciąg dalszy, dzień po spodziewanej @ i jedna krecha.
    Zawsze cykle miałam co 29 dni,od tamtego miesiąca 33 dni i już nie wiem kiedy mam tą owulacje ;/
    Chyba muszę się wybrać do ginka czy wszystko tam jest ok, miałam w czerwcu cyto i było wszytko wporządku..ale coś nie daje mi spokoju

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a mnie boli brzuch przez cały cykl mam tak odkąd odstawiłam anty rok temu. Najpierw bo @ mam, potem bo owu się zbliża, potem bo @ się zbliża i tak do kolejnej @ czyli cały czas. Mam tego dość ale nic na to nie poradzę.

Mouse292 oby @ się nie rozkręciła

DagusiaNi ja pamiętam jak z synem byłam w ciąży, to było w 3 cyklu po odstawieniu anty, @ spodziewałam się za 33-34 dni, 33 dc bladziutka krecha po chyba 30 minutach a beta dopiero w 35dc 71,2 i dopiero zaczęła przyrastać. Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła jednak

mamakai ja w cyklu poprzedzającym ciążę po odstawieniu anty też byłam chora i 2 tyg na antybiotyku byłam, przyszła @ i następnej nie było. trzymam kciuki za Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 16-09-16 o 11:31

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mamakai witaj w druzynie walczacych

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów