Strona 440 z 1202
Pokaż wyniki od 4,391 do 4,400 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasia, nic dziwnego, ze sie stresujesz :* ale trzeba to przezyc. w poniedzialek pojdziresz na usg i sie uspokoisz. A pranie i sprzatanir wybij sobie z glowy!
    Arwen o praniu i sprzątaniu to ja nawet nie myślę teraz. Są rzeczy ważne i najważniejsze. Ale boję się cholernie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Malwina witaj

Kasia, spokojnie... wiem, że łatwo się mówi, ale musisz się trochę uspokoić ;* ten koszmar pewnie dlatego, że wczoraj się zestresowałaś z powodu tych plamień i cały czas o tym myślałaś. Będzie dobrze :* Wiem, że moja szwagierka też od samego początku plamiła krwią, a teraz 2,5 latek rozrabia na całego

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasiu mogę Cię pocieszyć ze w pierwszej ciąży miałam "okres". Przynajmniej tak myślałam bo jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Okazało się ze to były plamenia ale przypominające @.

Aguśka, właśnie zastanawiałam się jak to wygląda.. miałaś obfite te plamienia, czy raczej takie delikatne i jak dlugo trwały ?

Dziewczyny, a ja się zdołowałam. Niepotrzebnie weszłam na forum wrześniówek 2016 i poczytałam kilka ostatnich postów o rozwiązaniach itp... ja moje ostatnie pozytywne testy miałam w styczniu i termin wypadałby na ok 19.09 . Głupia jestem.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Nie ma ciazy

mamakai .. ;** to teraz się kuruj, żebyś wyzdrowiała do owu i następny cykl jest Wasz

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ann nie wchodź tam nigdy więcej... widocznie Twoja przyszła dzidzia nie jest jeszcze gotowa

A ci do plamien to dokładnie juz nie pamiętam ale wiem ze byłam pewna że mam zwykły okres, tyle że nieco krótszy i delikatnie mniej intensywny. Dopiero kolejny cykl mnie zastanowił bo @ nie przychodziła.... zrobiłam test i poszłam do gina. Okazało się ze to 12 tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamakai - tulę mocno! :*

Aguska to miałaś super niespodziankę
    Już tam nie będę wchodzić...

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    ann89 przykro mi, tak jak pisze aguska nie wchodź tam i nie rozpamiętuj bo zwariujesz, wiadomo, że zapomnieć się nie da ale zrobić już tym bardziej nic się nie da.

Mamakai :-*

aguska no to miałaś niezłą niespodziankę jak dowiedziałaś się dopiero w 12tc, ale może to i dobrze bo ominęło Cię te wyczekiwanie na II, doszukiwanie się objawów itd

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów