Strona 44 z 1202
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dagmaraz, nie bagatelizuj takich tzeczy, bo to moze utrudniac zajscie. Do lekarza, wylecYc i to porzadnie i do dziela

Burzujka, super nastawienia. Zazdroszcze entuzjazmu

Sofia, testom to ja bym to konca nie wierzyla, zwlaszcza tym wykonanym przed terminem @. Ja sie nie przyznaje kiedy test - mniej przezywam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Sofia ja niewiem czemu Ty robisz testy przed spodziewana @ bardzo rzadko i w nielicznych przypadkach pokazuje wtedy dwie kreski. U mnie w ostatniej ciąży w dzień po spodziewanej @ miałam jedna kreskę a już na drugi dzień miałam dopiero cień cienia. Dlatego nie ma co robić przed i jeszcze sugerować się tym.

Ja niestety też cykl zmarnowany wiec Dagmara nie jesteś sama... jak mnie to wszystko doluje... kurde...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Arwen jestem z tych mało cierpliwych a później żal płacz i rozpacz

Sofia ja też jestem z tych mało cierpliwych więc świetnie rozumiem! ja potrafię robić po kilka testów przed @ choć wiem że to za wcześnie... Ale a nóż widelec coś pokażą, na to liczę... choć z drugiej strony w pierwszej ciąży w 11 dniu po przytulania blada druga kreske widziałam (w 13 już bardzo wyraźną) więc zdarza się wcześniej też już coś widać - i tego się trzymamy "my niecierpliwe"

A ten cykl ja też mam zmarnowany więc witam w klubie...

Idę zaraz na plac zabaw. Mała już chodzi z wiaderkiem i łopatka dookoła pokoju

Miłego dnia!!!

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Arwen wlasnie wiem ze to moze utrudniac zajscie dlatego nie licze na cud i ze juz to nie wroci,bo jak wróciło w tym miesiacu to w nastepnym pewnie tez...

widze ze kwiecień nie tylko dla mnie nie byl łaskawy.oby maj to juz bylo TO!

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hah co do testow przed @ to ja po pierwszym cyklu jak opetana je robilam.nagle mialam wszystkie objawy ciazy i wogule teraz sama sie z tego smieje.tymbardziej ze o synka staralismy sie 2 lata.fakt ze pewnie mnostwo cykli zmarnowanych.nie mialam pojecia kiedy mam owulke i nie interesowalo mnie to.poprostu przestalismy sie zabezpieczac i zdalismy sie na los.co i tak jest zastanawiajace-2 lata....

ejna cieszę się że mnie rozumiesz Każda z nas jest inna, ja miałam porostu nadzieje na ta bladziutka 2 kreseczkę niektórym wychodzi dość wcześnie więc dlaczego ja nie mogę spróbować. nic straconego zawsze powtarzam ze dopóki nie ma miesiączki jest nadzieja także czekam już cierpliwie

Życzę dużo cierpliwości wszystkim testującym i wszystkim starającym oby te cykle były bardzo owocne dla wszystkich

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja mam dzis 30dc i negatyw. Mam cykle nieregularne ale liczylam od owulacji, ktora czulam i tylko w sumie sie domyslam, ze byla, 14 dni po tym bedzie poniedzialek. Wtedy mialam robic test. Mysle, ze cos by bylo juz widac jakbym byla w ciąży :/ troche mi smutno ale widocznie tak ma byc :]

Papaja, szkoda, ze negatyw, ale nic nie jest przesadzone, posmucisz sie jak przyjdzie @ dopiero

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Sofia, ja tez robie zazwyczaj conajmniej jeden test przed terminem @... teraz pewnoe tez zrobie znajac zycie
    To normalne. Chyba.
    Moze po prostu jak nie mozesz wytrzymac w niewiedzy, lepiej pojsc sie ukluc i miec pewnosc?
    Papaja, nadzieja jeszcze jest

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów