Strona 439 z 1202
Pokaż wyniki od 4,381 do 4,390 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Tak sobie myślę, że życie jest niesprawiedliwe jeśli chodzi o zaciążenie. Te co nie chcą wpadają za pierwszym razem a te co chcą muszą się długo starać. Powinno być odwrotnie i życie byłoby ciut łatwiejsze.

Mouse292 witaj

mamakai2014 a kiedy miałaś dostać @? bo ja nie w temacie

2. dzieckozakupy.pl
    Malwina to mój pierwszy cykl po odstawieniu pigułek wczoraj robiłam bete był 27 dc ale jestem chora mam antybiotyk i wolę sprawdzić czy mogę go wziąć spokojnie. Kiedy będzie okres tego najstarsi górale nie wiedzą

Member
    Malwina4

O mnie
    Aha. Ja jak zaczynaliśmy starania o syna też odstawiałam pigułki i @ dostałam dopiero w okolicach 40dc, drugi po 34 a trzeciego już nie było. Tyle, że największe starania były między 2 a 3 @

Malwina - pocieszylas mnie ja teraz mam drugi cykl po tabletkach. Pierwszy po odstawieniu trwał 32 dni wiec tak jak miałam przed tabletkami. Teraz czekam do wtorku +- i zobaczymy

Nie potrzebnie kupowałam tyle testów! Mam nadzieje, ze jak wyjadę na weekend to nie będę o tym myślała i na spokojnie zatestuje w poniedziałek :P

Member
    Malwina4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Nie potrzebnie kupowałam tyle testów! Mam nadzieje, ze jak wyjadę na weekend to nie będę o tym myślała i na spokojnie zatestuje w poniedziałek :P
    No to trzymam kciuki za II. Ja nadziei nie mam, no chyba że taką tyci tyci, 9 dni do @ i jak się skończy to zajadę męża hihi

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    mamakai2014 trzymam kciuki, dziękuję za przywitanie

Kasiu leż i myśl pozytywnie, musi być dobrze

burzujka o podnoszeniu rąk coś takiego znalazłam - Lekarze potwierdzają zgodnie, że podnoszenie rąk może spowodować naciągnięcie więzadeł, na których zawieszona jest macica, a to może stanowić zagrożenie ciąży. Zbyt długie trzymanie rąk w górze może powodować zaburzenia krążenia, co może być przyczyną utraty równowagi, a nawet omdleń. A to może skończyć się plamieniem.
    Witaj Malwina

Właśnie Burzujka, Malwina to wyjaśniła. Trzeba dlatego uważać i nie podnosić rąk do góry. Ostrzegała mnie bratowa a aja nieposluchalam.

Miałam w nocy koszmar... Śniło mi się ze poroniłam... ze pojechałam do innego lekarza żeby ocenić te plamienia, była niedziela i miałam znowu plamienia i ona powiedziała ze juz się nie da uratować... a jak się obudziłam i poszłam do łazienki to znowu miałam trochę krwi... I się popłakałam...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wyników jeszcze nie na

Kasia, nic dziwnego, ze sie stresujesz :* ale trzeba to przezyc. w poniedzialek pojdziresz na usg i sie uspokoisz. A pranie i sprzatanir wybij sobie z glowy!

Member
    Malwina4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Witaj Malwina

Właśnie Burzujka, Malwina to wyjaśniła. Trzeba dlatego uważać i nie podnosić rąk do góry. Ostrzegała mnie bratowa a aja nieposluchalam.

Miałam w nocy koszmar... Śniło mi się ze poroniłam... ze pojechałam do innego lekarza żeby ocenić te plamienia, była niedziela i miałam znowu plamienia i ona powiedziała ze juz się nie da uratować... a jak się obudziłam i poszłam do łazienki to znowu miałam trochę krwi... I się popłakałam...
    Kasiu współczuję bardzo tych przeżyć, strachu itd MUSI BYĆ DOBRZE!

mamakai2014 daj znać jak się dowiesz. Musisz latać do placówki czy przez internet sprawdzasz?
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 16-09-16 o 08:14

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów