Strona 429 z 1202
Pokaż wyniki od 4,281 do 4,290 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja bylam w szoku jak odebralam swoja prolaktyne dwa miesiace temu...
    No ja meza wysylam po nastepnym cyklu na badania i zobaczymy co wyjdzie... Potem kolejnym krokiem chcialabym zeby bylo sprawdzenie droznosci jajowodow a potem to juz nie wiem... Moze genetyke zaczniemy badac bo juz cos tam wspominal moj gin. Jedno poronienie, jedna biochemia i rok staran zreszta jak zaboerzemy sie za genetyke to juz bedzie pewnie 1,5 roku... Jak ten czas leci...
    W zyciu bym nie pomyslala ze to mnie spotka..

2. dzieckozakupy.pl
    Burzujka najważniejsze że walczycie

Teraz od męża z pracy kolega wygadał się że żona w szpitalu bo drugi raz poroniła a są małżeństwem dopiero rok.fajni ludzie i jakoś im nie po drodze do szczęścia.

Burzujka to jesteśmy w identycznej sytuacji. Rok starań, poronienie i ciąża biochemiczna. A od stycznia cisza... za tydz zapytam gina jaki ma teraz plan dzałania, skoro nadżerka wyleczona (prawie).
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Moje ciążę zawsze były krótkie. Nigdy nie byłam na takim etapie na jakim jestem teraz więc jestem dlatego taka szczęśliwa jeszcze tylko na serduszko czekam aż je zobaczę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ja dziś z moją Julka jadę na ostatnie szczepienie. Boje się jak za każdym razem
    Sama próbuje nie myśleć o tym ze jeszcze tyle czasu do testowania. Miałam podejść do tego na spokojnie ale kurna się nie da no...

Aguska ja myślę tylko rano i to przez chwilę zanim pójdę do toalety potem kompletnie o tym zapominam. Jakoś dziwnie spokojna jestem w tym cyklu aż się sobie dziwię. Wiadomo korci mnie testować ale bez jakiejś wielkiej spiny raz zatestowalam był negatyw w sumie innego wyniku się nie spodziewałam więc dałam sobie na wstrzymanie może jestem taka spokojna dlatego że w pierwszej ciąży dopiero się udało za drugim razem , może dlatego że czuję że w tym cyklu się nie udało... no nie wiem... ale jakoś spokojnie do tego podchodzę . Najlepiej zająć się robota i nie myśleć

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Moje ciążę zawsze były krótkie. Nigdy nie byłam na takim etapie na jakim jestem teraz więc jestem dlatego taka szczęśliwa jeszcze tylko na serduszko czekam aż je zobaczę
    Oooo to swietnie )) to teraz juz musi sie udac, po prostu musi!
    A jak Twoj maz? Zaczal sie juz cieszyc?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mój mąż nie jest osobą która okazuje uczucia i mówi o tym. Ale widzę ze się cieszy. Wczoraj nawet pierwszy raz przytulił się do mojego brzucha widać ze się cieszy bardzo
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

A to Kasiu chyba większość mężczyzn tak ma że nie okazuje uczuć. Mój w poprzedniej ciąży był obojętny przez całe 9 mscy dopiero jak córka miała 6 tygodni to dotarło że jest ojcem

Proszę o pomoc!

Piszę pracę dyplomową na temat zdrowego stylu życia oraz nawyków żywieniowych kobiet w ciąży, bardzo proszę o pomoc w postaci wypełnienia kwestionariusza ankiety, będę niezmiernie wdzięczna i będzie mi to bardzo bardzo pomocne! Z góry dziekuje za poświęcenie małej chwilki czasu! Liczy sie każde wypełnienie!
    Pozdrawiam ❤️❤️❤️

https://www.ankietka.pl/ankieta/2343...t-w-ciazy.html

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów