Strona 42 z 1202
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ja mam na szczescie bardzo milego i sympatycznego ginekologa. od kilku lat do niego chodze i zawsze jak od niego wyjde - a w ciazy widzielismy sie co 3 tyg - to mam dobry humor facet pozartuje i pogadac mozna o wszystkim i na prawde super jest a na przestrzeni zycia swojego u wielu róznych lekarzy bylam (roznych specjalizacji) ale ten jest najmilszy.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też wolę mężczyzn ginekologow. Delikatniejsi i bardziej rzeczowi zazwyczaj, a powiem szczerze trochę ginekologow sprawdziłam

dziewczyny ile się już staracie o dzidzie??

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ja 3 i 5 roku

a moge wiedzieć w czym macie problem??

ja mam endometrioze, zespół policystycznych jajników i zapalenie narządów miednicy mniejszej i ogólnie wyszła mi mi nie dawno wada wrodzona kręgosłupa (która czasem nie daje mi żyć) i jeszcze małopłytkowość.

Cytat Zamieszczone przez Mani_a Zobacz posta
    Witam.
    Z mezem staralismy sie o dzidzie kilka miesiecy. Niestety z miesiaca na miesiac czulam coraz wiekszy zal ze sie nie udalo.. w kwietniu sprobowalam kolejny raz testow owu, pokazaly mi "te" dni. Wiedzialam ze sie nie uda, ze to kolejny bezowocy cykl. Poszlam do gin, skierowal mnie na mase badan, meza na badanie nasienia. Przygotowalismy sie na to, ja czekalam na @ bo w 5dniu cyklu mialam zrobic prolaktyne.. dwa dni po wizycie u gin mialam mega dola, ze szwagierka chcialysmy piwa sie napic ale cos mnie podkusilo.. zrobilam test. Wyszla bladziutka druga kreska! Nastepnego dnia bylam u gin. Potwierdzil ze to moze byc ciaza bo scianka macicy na 2cm! Koncem konca.. termin mam na styczen 2017!
    jednak kobieca intuicja nas nie myli gratulacje dla Was ii życzę cudownej wręcz książkowej ciąży

Sofia, poronienia nawykowe. Mam za soba 5 wczesnych ciaz, ale donosic nie moge. Wyszla rozjechana immunologia, ale na razie nie dalo sie jej okielznac.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    my zaczęliśmy starania w listopadzie zeszłego roku, jak na razie bezowocnie, ale dalej staram się nie dołować i nie zniechęcać, zwłaszcza po tym jak zobaczyłam tutaj ile czasu niektórzy niestety już walczą

My się staramy 7 miesięcy. choć od 3 cykli zaczęłam używać testów owu i trochę w końcu poznawać swój organizm (wiem mniej więcej jak mój cykl wygląda i co kiedy mam) bo wcześniej to pewnie nawet nie trafialiśmy z przytulaniami na "te" dni...

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Witam się po majowym weekendzie dopiero dziś wróciliśmy. Bieszczady to moje miejsce na ziemi. Pełen relaks zero myślenia o dziecku. Żeby tak można było cały miesiąc
    Witam nowe mamusie, Dużo tematów poruszałyście.
    Burzujka super że wszystko dobrze. Teraz pozostało tylko działać i czekać na dwie kreseczki. Tym które czekają na testowanie życzę powodzenia. A tym które czekają na owulację jak ja intensywnych i przyjemnych staranek.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów