Strona 416 z 1202
Pokaż wyniki od 4,151 do 4,160 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Burzujka, ja przy progesteronie 18 dostalam duphaston/luteine - badanie bylo 7 dni po owu.
    Ale moze to zalezy od jednostek? Jestem przy gornej granicy normy...
    Zasialas niepokoj...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Aguska dzięki za info. Nawet nie wiedziałam że tak jest. Będę wiedzieć i wolę się słuchać takich rzeczy niż krzywdę dziecku zrobić.

Cosima właśnie jak tam?

Arwen to trzymam kciuki

Kurde sny to jednak mają w sobie. Śniło mi się ostatnio ze mnie prawie samochód potrącił. Mówią ze sny są odwrotne. Coś w tym jest bo wczoraj ja prawie człowieka potracilam na szczęście wolniutko jechałam i i tak nic by mu nie było. Ale jednak... przez ta ciążę jestem jakaś rozkojarzona. Prawko mam już 4,5 roku. Nigdynie zdążyło mi się coś takiego. Nawet najmniejszej stłuczki...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    No i poczytalam troche na forach roznych o tym progesteronie i jestem jeszcze bardziej zielona...
    Wszedzie norma jest od okolo 4 do 27. Czemu moje laboratori ma 1,2-15,9?!?!?! Zaznacze ze jednostka jest taka sama.
    Nie wiem co myslec. Pomocy

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Cosima jak Twój test? Można puścić już kciuki?
    Dziewczyny, ale przecież już pisałam, że test negatywny.

E to skoro sny są odwrotne to może żadna nie jest w ciąży...
    Oj Kasiu całe szczęście że nic się nie stało

Ja się dowiedziałam że moja siostra romansuje z egipcjaninem. Wróciła z Egiptu zakochana w cholerę on ponoć też zakochany ale co najlepsze to rodzice mówią że szkoda że musiał zostać tak bo grzeczny i ułożony chłopak . Wiecie wiedział że obcy kraj więc spokojnie zanim umawiał się z moją siostrą to umawiał się z rodzicami zaraz się w momencie przedstawił pokazywał zdjęcia rodziców itd . Chociaż moi rodzice i sis nie znają języka angielskiego to tak dreptal tak dreptal aż wydreptal jakich translator zostawiał siostrze tel i on pracował i jednocześnie pisał z sis na telefonie

Burzujka, ile po owu robilas badanie? Progesteron powyzej 10 (wg normy powyzej 5, ale to niby nie do konca pewne) swiadczy o owulacji. Ale zeby moglo dojsc do zagniezdzenia i prawidlowego rozwoju ciazy to ma byc wiecej. Ja jestem po stratach wiec jestem wyjatkiem na ktory sie dmucha i chuvha, ale kolezanka tez dostala progestreron, a miala w okolicy 12 wynik.

Cosima, ale pisałaś ze póki nie ma @ to jest nadzieja i myślałyśmy ze jeszcze zatestujesz po paru dniach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Burzujka, ile po owu robilas badanie? Progesteron powyzej 10 (wg normy powyzej 5, ale to niby nie do konca pewne) swiadczy o owulacji. Ale zeby moglo dojsc do zagniezdzenia i prawidlowego rozwoju ciazy to ma byc wiecej. Ja jestem po stratach wiec jestem wyjatkiem na ktory sie dmucha i chuvha, ale kolezanka tez dostala progestreron, a miala w okolicy 12 wynik.
    No niestety nie mam 100% pewnosci kiedy mialam owu bo w tym cyklu odpuscilam testowanie. Chyba owu mialam tydzien temu w sobote ale rownie dobrze mogla byc wczesniej..:/
    No nic pewnie z ciazy nici w tym cyklu a w nastepnym mam moec pelny monit wiec moze na przyszly cykl dostane dupka.

Ja przy wyniku 14 w 20dc (cykl wtedy miał 25) dostałam luteinę 100 dopochwową od 20 dc do 25. Mam teraz ją tak brać bo niby lepiej działa niż podjęzykowa. Zaczynam w poniedziałek. Aha i lekarz powiedział ze branie luteiny nie ma wpływu na wynik progesteronu w krwi. Nie widać tej luteiny a działa i swoje robi.
    Ja do swojego gin idę teraz w środę żeby skontrolować jak przebiegła owu. Plan jest wg niego taki żeby dać organizmowi czas i rozhuśtać jajniki a jak sie nie uda do października to badamy męża.

Moje badanie tez było jakoś 7 dni po owu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów