Strona 415 z 1202
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,150 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati to do boju!
    Kiedys widzialam takie mocowanie na fotelik dla niemowlecia ale nie w polsce..:/
    Moze warto poszukac. Dla siedzacych jestjuz calkiem spory wybor
    Super Arwen, to co teraz Aas czeka?

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia, wiadomo, ze stres nie zniknie... Kviukam

A co do nas - kolejny krok 21.09, mamy spotkanie indywidualne i wizyte domowa

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Rozejrze się na wiosnę za fotelikami dla maluszka.

Arwen ale to wizyty domowe kogoś z domu dziecka żeby warunki w jakich mieszkacie sprawdzić? To teraz tak szczerze kiedy jest szansa jakiegoś maluszka poznać?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczyny.
    Może niektóre z Was mnie pamiętają, dawno mnie tu nie było. Ze względu na wznowienie starań o maleństwo (po krótkiej wakacyjnej przerwie) przybylam do Was
    Niestety nie nadrobie czytania ale gratuluję wszystkim zafasolkowanym i życzę powodzenia starającym się. Sama aktualnie jestem na kilka dni przed owu ale tym razem wszystko biorę na spokojnie
    Pozdrawiam; *

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasiu co prawda to każdy rodzic robi jak uważa ale z tego co mi wiadomo to przynajmniej do 2 rż dziecka nie wolno wozić w foteliku rowerowym ze względu na delikatny kręgosłup i możliwość jego uszkodzenia

Mojemu ojcu śnią się myszy po nocach a to ponoć na ciążę i pytał mnie czy coś na rzeczy jest

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasia, wiadomo, ze stres nie zniknie... Kviukam

A co do nas - kolejny krok 21.09, mamy spotkanie indywidualne i wizyte domowa
    To trzymam kciuki 21.09.

A ja juz mam wyniki mojego progesteronu. Chyba calkiem niezle bo moj wynik to 13,00 przy normach 1,2-15,9. Ale moze to wina tego ze za pozno poszlam..? To moj 24dc a powinno sie robic do 23 a z drugiej strony wydaje mi sie (bo badalam szyjke) ze owu mialam wlasnie w dobote tydzien temu.
    No nic, zadowolona jestem z mojego wyniku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia, tak, pracownik musi sprawdzic warunki, ale to podobno formalnosc a co do terminow, do polowy listopada mamy byc gotowi, a ile poczekamy? Tego nie wie nikt

Burzujka, ja przy progesteronie 18 dostalam duphaston/luteine - badanie bylo 7 dni po owu.

Cosima jak Twój test? Można puścić już kciuki?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów