Strona 413 z 1202
Pokaż wyniki od 4,121 do 4,130 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Martulka to dużo odpoczywaj kochana

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Kasia termin mamy na 28 kwietnia ale znając moje skłonności do wcześniejszych skurczy, urodzimy w połowie kwietnia. Będzie Kurczaczek wielkanocny

Mamakai staram sie, ale wiesz jak jest przy dzieciach. Odwiez do szkoly przedszkola, pozniej przywiez, ledwo siadziesz one głodne, a to cos im zginelo, a to cos boli, to sie nudza i na spacer ciągną, lekcje trzeba odrobic... matka zawsze musi być w pogotowiu
    Oj nie wiem jak to bedzie w kwietniu... rozsypka totalna i balagan
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Martulka wiem coś o tym chociaż moja kaja mniejsza jest ma dwa latka to też ciągle czegoś chce. Zastanawiam się jak ja sobie sama dam radę z dwójką jak coś ale pocieszam się tym że od września będę ją chciała dać do przedszkola

Kurde wstyd się przyznać ale wczoraj z mężem trochę ostrzej pobaraszkowalismy i teraz czuję że boli mnie podbrzusze tzn macica tam w środku jak leżę chodzę to czuję jak kichne to boli jak podskoczy to boli. Takie uczucie jakby ciagniecia . Niekomfortowo się z tym czuję :/
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 09-09-16 o 14:52

Czyli było ostro ]:->

Mój ostatni cykl trwał 30 pare dni (ok. 34). Myślałam, ze ten będzie zbliżony ale ... Przytulalismy sie codziennie i ... właśnie zobaczyłam kropelkę krwi na bieliźnie ))))) piersi nadal pulchne ) może po weekendzie polecę na betę !!

Mouse powodzenia w takim razie pewnie implantacja

Junior Member
    ninaaaa

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Hej Dziewczynki

Ja już po pierwszej wizycie.
    Dzidzia jest, równiutki 7 t.c. CRL ok.1 cm, więc ładnie serduszko widać, pika
    I tutaj wsio w porzadku. Gorzej z "otoczeniem". W macicy mam ogromnego krwiaka. Dostałam luteine i duphaston, gin kazał w miare mozliwosci jak najwiecej lezec, co by nie draznic tego dziadostwa, by nie strzelilo.
    Ehhh :/ tak myslalam... za spokojnie to wszystko przebiegalo. Zadnych mdlosci, boli brzucha i plamien.
    Boje sie okropnie :/ mam nadzieje i modle sie o to, by wszystko jednak bylo w porzadku.
    Za tydzien mam sie zglosic na kontrolne usg.
    Ehhh :/
    i będzie spokojnie przebiegało . spokojnie,nie denerwuj się.. myśl pozytywnie

witam się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    ninaaaa

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    witam dziewczyny też bym chciała zostać mamusią i to już po raz trzeci w tym miesiącu się staraliśmy ale z testem muszę jeszcze poczekać
    hej kiedy testujesz?

Junior Member
    ninaaaa

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_Q89 Zobacz posta
    Witajcie Wszystkie!
    Miałam nie pisać, tak sobie założyłam, przez długi czas śledziłam na bieżąco wasze posty. Dziś otrzymałam najpiękniejszy prezent z okazji 4 rocznicy ślubu - jestem w ciąży, test teraz popołudniowy i bardzo wyraźna druga kreska. Pierwszy test zrobiłam przedwczoraj rano i była blada, dlatego dałam sobie na wstrzymanie. Boję się cieszyć, boję się kolejnej ciąży biochemicznej. Biorę teraz kwas foliowy i w porozumieniu z moją gin, której przedstawiłam historię moich pozytywnych testów, Acard. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale boję się zapeszać - dziś 26 dc.
    Kasiu gratuluję! Oby spełniło się Twoje - i nas tu wszystkich największe marzenie, abyśmy zostały mamami!
    Za wszystkie staraczki mocno zaciskam kciuki, aby udało się zajść i donosić i szczęśliwie urodzić!
    ogromne gratulacje

Junior Member
    ninaaaa

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Angel13 Zobacz posta
    Wiem ale dobrze się zapytać j mam dość długie cykle około 35 dniowe.
    Dziewczyny zanim zaczęłyście starania to robiłyście jakieś podstawowe badania sobie i swoim facetom? Krew, mocz? Czy na początku to nie myślałyście o tym bo mój W zapytał czy nie dobrze było by się zbadać tak ogólnie same podstawy zanim weźmiemy się konkretnie do roboty.
    w pierwszej ciąży nie robiłam...teraz w sumie też nie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów