Strona 411 z 1200
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 11994

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mmarta tak jak dziewczyny piszą. To normalne. Gdzieś to nasienie musi się podziac.dlatego lepiej po seksie trochę poleżeć zanim wypłynie. Wiadomo że ten plemik który ma Cię zapłodnic to poradzi sobie bez czekania ale trzeba dać im większa szanse
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Na takie mdłości to nic nie pomaga...
    Mam tylko nadzieje ze to jednorazowe atrakcje...
    Bo z Gaba bardzo się męczyłam do 16tc
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Wiem ale dobrze się zapytać j mam dość długie cykle około 35 dniowe.
    Dziewczyny zanim zaczęłyście starania to robiłyście jakieś podstawowe badania sobie i swoim facetom? Krew, mocz? Czy na początku to nie myślałyście o tym bo mój W zapytał czy nie dobrze było by się zbadać tak ogólnie same podstawy zanim weźmiemy się konkretnie do roboty.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Angel13 Zobacz posta
    Wiem ale dobrze się zapytać j mam dość długie cykle około 35 dniowe.
    Dziewczyny zanim zaczęłyście starania to robiłyście jakieś podstawowe badania sobie i swoim facetom? Krew, mocz? Czy na początku to nie myślałyście o tym bo mój W zapytał czy nie dobrze było by się zbadać tak ogólnie same podstawy zanim weźmiemy się konkretnie do roboty.
    Ja nie robiłam.

Tylko u endo - tsh - bo mam problemy z tarczyca w ciąży.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Dziewczyny dzięki za odpowiedz. już myślałam że ze mną coś nie tak. gratuluje ciąż i trzymam kciuki.

Ajjj dziewczyny, dużo sie dzieje i u Was i u mnie...
    Gratuluje jeszcze raz szcześliwie zafasolkowanym! Na mój gust dajecie nam kopa i nadzieje na nasze starania )

Mam dzis 22 dc, piersi mam dalej takie większe i są mięciutkie () ze cały czas chce je dotykać z natury mam niewielki biust dlatego chce sie nim nacieszyć, mąż reszta chyba tez :P
    Od 5dc nie było dnia (!) bez przytulania (!!)! Miałam odpuścić w tym miesiącu i po prostu liczyć na szczęście ale chyba mój luby zauważył pewne zmiany i mi nie odpuszcza :O
    Cały czas próbuje zauważyć żyłki na piersiach, cokolwiek, ale niestety nic (mam nadzieje, ze jeszcze nic!). Od kilku dni jestem tylko mega zmęczona i chodzimy spać po 21... I miałam nawet dwa dni z rzędu pokręcone sny.
    Pierwszy - śniło mi sie ze moje zęby zaczęły się przesuwać i zrobiła mi sie mega szpara miedzy jedynkami. Płakałam bo musiałam założyć aparat :P
    Drugi - zamówiłam wczoraj testy ciążowe o czułości 10 mlu/ml i właśnie one mi sie śniły ... robiłam ich chyba 3 w śnie i każdy wychodził z dwiema pięknymi kreskami!!
    Chciałam sie z Wami tym podzielić

O dziwo kawa (czarna i bez cukru - moja ulubiona) dalej mi smakuje.. Papierosy mi nie przeszkadzają.. Ale i tak ograniczyłam je do 2 sztuk dziennie..

Jeżeli coś nowego zauważę, dam znać! Póki co, idę na betę w piatek (16.09). Chyba ze wcześniej skuszę sie na zakupione testy i może mój sen sie spełni

Przesyłam Wam pozytywna energię z samego rana! Całuje :*

Mouse czyli wynika z tego że objawów ciazowych narazie brak ale masz jeszcze czas do @ tak jak ja... ja wczoraj też z mężem dzialalam ale to z racji tego że w weekend ma wyjazd ,,szkolenie " i mówił żebym go zmęczyła w tygodniu żeby mu się w weekend z żadną nie chciało :/ no nie fajny argument ale jak chciał...wiem że żartowal oczywiście
    Ostatnio edytowane przez mamakai2014 ; 09-09-16 o 08:58

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamakai - dobry żartowniś z tego Twojego mężulka

No żarty to się jego zawsze trzymały ale od prawie trzech lat pracuje w firmie z samymi facetami to już w ogóle się mu ,,pogorszyło" jest coraz gorszy pod tym względem

Ja sobie daje jeszcze spokojnie ze dwa tygodnie na jakikolwiek rozwój sytuacji. Jeśli żadne testy za dwa tyg nie wyjdą to będę czekać spokojnie na @ . Myślę że w przyszłym tyg zatestuje ale nie zostawiam się na pozytywny wynik.

Cosima jak u Ciebie sytuacja?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów