Strona 410 z 1202
Pokaż wyniki od 4,091 do 4,100 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

9 miesiąc starań i nic. mam utrudnioną sytuacje meża widze tylko w weekendy. kilka razy trafiłam w owulacje ale nic z tego nie wyszło. już kombinuje co jest nie tak. mam takie pytanie, trochę głupie ale nie mam się kogo zapytać. a z mamą i koleżankami trochę się krepuje. stosowałam przez długi czas tabletki anty a do tego stosunek przerywany. nie wiem jak to określić. głupi mi. mam wrażenie że po stosunku wszytko ze mnie wycieka. nie wiem czy to normalne.

2. dzieckozakupy.pl
    Mmarta to normalne nie przejmuj się. Gdzieś tą sperma w końcu musi mieć ujście a co do plemnikow to jeden wystarczy ja też kiedyś kogoś o to pytałam spokojnie

Ja mam potworny ból brzucha jeszcze się naschylalam na kolanach i na kuckach bo zbieramy orzechy to już w ogóle . I musiałam sobie wkładke założyć bo tak się że mnie leje ten ciągnący śluz ciągle mi mokro....

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Madziu Gratuluję
    Spokojnych 9 miesięcy :*
    Będzie dobrze - wierzę w to

Matko jak mi niedobrze - tak bardzo chce mi się wymiotować ze po prostu katastrofa
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No i pierwszy raz mamy za sobą...
    O matko jak ja się potwornie czuje...

Najchętniej bym się położyła.
    Ale muszę coś zjeść - bo leki o 21
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba migdały?! Pomagają przy wymiotach.... poczytaj czy aby napewno bo ja tak kojarzę cos

Kasia mam do ciebie pytanie ponieważ pisałaś kiedyś że masz długie cykle. Jeżeli możesz mi powiedzieć to jak długi one są i około którego dnia masz owulację?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Madzia gratulacje! super wiadomość :*

Okrąglinka troszkę się przemęczysz i nim się obejrzysz a będziesz miała drugi trymestr zobaczysz

mamakai tak migdały podobno pomagają. Też się nimi "leczyłam" gdy miałam mdłości straszne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    mmarta90 tak ma chyba każda kobieta że po prostu część męskiego nasienia wycieka z nas.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Miałam cykle po około 41 dni. Wtedy owulację miałam około 27-31dc. Teraz jak cykle miałam 31dni to owulke miałam 19 i 20 dc. Generalnie polecam zainstalować sobie aplikacje WomanLong ja duzo na niej bazowalam. Czasami pokazywała faktycznie kiedy jest owu a czasami miałam trochę inaczej. Generalnie fajna rzecz. Po kilku cyklach wylicza Ci średnia. Możesz tam zaznaczać różne objawy oraz nawet to kiedy się przytulacie.

Tylko pamiętaj ze każdy organizm jest inny. Ja tez w każdym cyklu miałam różnie owulację.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Eee czyli jednak dobrze mi się kojarzyło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów