Strona 41 z 1202
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cześć dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć. staram się o dzidzie już 4 cykle. moja pierwsza córa ma 6 lat. mam nadzieje ze rok 2017 będzie tym naszym rokiem

2. dzieckozakupy.pl
    Kasiu, u nas tez juz narastalo napiecie. Trovhe mnie martwi, ze moj maz niespevjalnie garnie sie do kolejnego etapu leczenia, zwyczajnie w to nie wierzy, a ja czuje, zeszczcze tego potrzebuje.

Witaj sofia powodzenia! Kiedy testujesz?

testuje 7.05 wiec już za kilka dni, chodź nie powiem robiłam już jeden test parę dni temu ale wyszedł negatywny, pewnie jeszcze za wcześnie wiec na razie się nie łamie myślę pozytywnie a strasznie kuje mnie prawy jajnik i mam skurcze jakieś wiec czekam cierpliwie

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kurcze no... testuje owulacje juz od kilku dni i nic. Według kalendarzyka owu powinno być już wczoraj:/ co prawda do wczoraj testy nie pokazały drugiej kreski, za to ostatni pokazał drugą bladziutka. Wiem ze to i tak negatyw ale zawsze to jakaś odmiana zobaczymy co test dziś pokaże. Nie zmienia to faktu ze z mezem działamy dość intensywnie

aguska696 ja testowałam zawsze 2 razy dziennie, popołudniu i wieczorem po południu negatyw a wieczorem pozytywny test owulacyjny był.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja sluchajcie wrocilam wlasnie od lekarza.
    I wszystko u mnie jest lepiej niz dobre, wrecz ksiazkowe nie ma sensu badac hormonow bo gdyby zle dzialaly to nie mialabym takich 'pieknych parametrow'...
    No i dzis max jutro owulacja
    A propos testow, wczoraj robilam i byl negatywny...
    Jeszcze dodam, ze pierwszy taz poszlam do mezczyzny bo do mojej lekarki trzeba czekac bardzo dlugo mimo ze to prywatnie i to bardzo drogo... Wiec zdecydowalam sie na faceta bo mial swietne opinie w internetach i normlanie zakochalam sie w nim...
    Duzo by mowic, ale wizyta u niego mnie maksymalnie uspokoila i dodala mi otuchy... Az ciezko to opisac ale czuje sie szczesliwa po tej wizycie..

Burzujka no to super teraz nie pozostaje nic innego jak skutecznie działać Ja nigdy nie byłam u kobiety gin i jakoś nie wyobrażam sobie iść :P Jak byłam w szpitalu i właśnie kobieta mnie badała, to nie dość, że dziwnie się czułam, to jeszcze tak mnie wszystko bolało podczas badania, że mi się odechciało wszystkiego. Mam wrażenie, że faceci są delikatniejsi :P
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ann89 oczywiście, że faceci są delikatniejsi miałam raz mega porównanie i nigdy w życiu już nie wybrała bym się do kobiety ginekolog. Tak jak mówisz nie dość ze dziwne uczucie to jeszcze ból który zapamiętam na długo.

Burzujka, fajnie że wszystko u Ciebie w porządku teraz nic nie pozostaje jak działać oby jak najbardziej owocnie

burzujka, cieszę się że jesteś zadowolona z wizyty i że wyniki dobre!

Ja od zawsze chodzę do faceta gin. też mam wrażenie że faceci są delikatniejsi

Witaj Sofia

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Dobry lekarz to podstawa. Super ze masz taki humor po wizycue. Ja na fajnego jeszcze nie trafiłam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów